Sėkmės metas Zodiako ženklams – 1 iš jų ši diena bus ypatinga

Ši diena Zodiako ženklams bus ypatinga – 1 iš jų sulauks išskirtinės sėkmės. Tiesa, kai kuriems iš jų gali iškilti rimtų rūpesčių.

Avinas

Gerų permainų diena, kai savaime viskas stoja į savo vietas, ir galite lengviau atsipūsti. Palankūs atviri pokalbiai su antrąja puse.

Tauras

Lemtingi susitikimai, išgirsti žodžiai, gauti pasiūlymai, patarimai. Imsite daug ką suprasti ir matyti kitaip. Tiesa, niekur nesiveržkite, pajuskite, ką jums diktuoja gyvenimas.

Dvyniai

Įspūdingas metas: galima priimti svarbius sprendimus, susijusius su veikla bei šeima, taip pat gyvenamąja vieta (galbūt suvoksite, kad reikia viską keisti, kraustytis kitur?).

Vėžys

Galite apie save sužinoti itin svarbių, reikalingų dalykų, ypač jei susiruošite paviešėti, o tam bus itin palankus vakaras. Ši diena taps daug kuo sėkminga: būsite kupini įkvėpimo, geriausių nuojautų, meilės.

Liūtas

Geras metas dalykiniams susitikimams bei susitarimams, veiklai, dokumentams tvarkyti ir darbams sisteminti: šviesi galva, džiugi nuotaika. Aplinkiniai noriai su jumis bendraus, sieks padėti, kartu veikti.

Mergelė

Savo nuomonės labai reikšti, iniciatyvos demonstruoti nederėtų, sėkmės sąlyga bus viena: labiau paisyti šeimos, sutuoktinio nuomonės ir interesų. Būkite kuklesni, kantresni, siekite prisiderinti, nusileisti.

Svarstyklės

Nevaržykite savęs (sunkius darbus atidėkite rytdienai): tai džiaugsmo, kūrybinės sėkmės, taip pat meilės diena. Kad ir ko imsitės, tai suteiks pasitenkinimą, duos naudos.

Skorpionas

Neblogas laikas skubiai tvarkyti reikalus, sveikatai pasitikrinti, pasistenkite nieko sudėtingo neatidėti kitoms dienoms. Vertėtų tvarkyti tarnybos reikalus, o neturintiems darbo gali netikėtai nusišypsoti laimė.

Šaulys

Dirbkite nuoširdžiai, tiesa, labai nepersistengdami. Bus svarbiausi du dalykai: jūsų sveikata ir darbo (poilsio irgi) kokybė. Rinkitės dalykinius partnerius, su dabartiniais aptarkite veiklos plėtimo perspektyvas.

Ožiaragis

Reikėtų susitaikyti su tuo, kad šiandien jūsų asmeninė nuomonė ir poreikiai nebus labai svarbūs nei saviems, nei svetimiems. Santykiai šeimoje ir darbe priklausys nuo jūsų mokėjimo šypsotis, nusileisti, pagelbėti, neparodyti savo ambicijų ir nekaupti nuoskaudų.

Vandenis

Sėkminga diena, kai gali išsipildyti sena svajonė ar ateiti nuoširdi pagalba, patarimas. Šios dienos pamokymai, dalykiniai pasiūlymai itin vertingi. Svarbūs bus ir susitikimai, pokalbiai su užsieniečiais, dvasininkais.

Žuvys

Galimi naudingi pokyčiai karjeroje dėl jums nežinomų priežasčių ar padedant slaptiems užtarėjams. Tai svarbus laikas: galite pelnyti aukštų įvertinimų, patirti sėkmę.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų