Puiki diena Zodiako ženklams: 1 iš jų sužinos svarbių naujienų

Nors už lango ir bus apniukę, žvaigždės rodo, kad Zodiako ženklų laukia tikrai nebloga diena.

Avinas

Gana gera diena. Planuosite tolesnius malonumus. Galite tikėtis sėkmės per keliones, užsienio ryšius. Sužinosite svarbių naujienų. Kažkuo labai pasitarnaus internetas.

Tauras

Labiau pasitikėkite savimi, jei einate į darbo pokalbį ar pas valdininkus, bankininkus, teisininkus. Svarbi pasirodys jūsų profesinė kompetencija, gyvenimo patirtis, o gal ir turimos pažintys.

Dvyniai

Būsite pakankamai energingi, kad galėtumėte konstruktyviai veikti. Didelio dėmesio galite tikėtis iš draugų, pažįstamų. Galite pademonstruoti jiems dar naujus savo sugebėjimus. Nustebinsite.

Vėžys

Būsite įdomūs aplinkiniams. Tačiau galite kiek nukentėti dėl savo patiklumo, gandų platinimo, svetimų paslapčių viešinimo. Paslapčia trokšite šiltų jausmų, meilės. Vakare pajusite ypač stiprų romantikos dvelksmą.

Liūtas

Galimi naudingi ryšiai, pažintys, sandoriai. Tačiau turite tvirtai žinoti, ko norite bei vengti konfliktų. Turbūt po darbo neskubėsite namo.

Mergelė

Galite užsiimti daug energijos reikalaujančia veikla arba darbu. Savo draugams suteiksite teigiamų emocijų ir iš jų susilauksite nuoširdaus dėmesio bei šilumos. Įmanoma, kad gausite dovanėlę ar įsigysite daiktą, kurio seniai troškote.

Svarstyklės

Būsite nusiteikę sutvarkyti daugybę reikalų. Nesunkiai seksis megzti naujas pažintis, semtis žinių ir informacijos, reformuoti verslą, reklamuoti ir reklamuotis.

Skorpionas

Jūs nenuobodžiausite, rasite kuo užsiimti net tuo atveju, jei turite daug laisvo laiko, bet mažai pinigų. Darysite viską, kad namuose netrūktų jaukumo. Būsite linkę į tai investuoti bei stengtis dėl šeimos gerovės, vaikų, meilės.

Šaulys

Šiandien nestokosite idėjų ir noro pasireikšti visuomeninėje veikloje, kūrybos sferoje, šou versle. Būsite linkę flirtuoti, įsimylėti. Galite įsivelti į viliojamą avantiūrą arba nemažai sumokėti, kad gautumėte, ko trokštate.

Ožiaragis

Tikėtina, kad teks bendrauti su potencialiais darbdaviais, verslo partneriais. Darbe galite būti kaip nors paskatinti ar įvertinti. Palanku tobulinti įvaizdį.

Vandenis

Nesunkiai pavyks rasti gerą tarpininką, rėmėją, suartėti su patraukliu asmeniu ir pan. Galite gauti pasiūlymą romantiškai praleisti laiką. Verslo reikalams galite rasti naudingą sąjungininką.

Žuvys

Svarbūs bus meilės, vaikų reikalai, tačiau didžiausias dėmesys atiteks kūrybiniam projektui arba dominančiam investiciniam objektui. Galite atgauti ar grąžinti skolą, susitarti dėl finansinės paslaugos, palūkanų, paramos.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų