Prasideda pilnatis: Budraitytė įspėja 1 Zodiako ženklą

Pilnatis nuo seno buvo aktyvėjimo, negandų metas. Buvo tikima, kad šiuo metu suaktyvėja vilkai, žmogaus protas apniuksta neigiamomis emocijomis. Tačiau šioji pilnatis į žmonių gyvenimus atneš harmonijos ir ramybės.  

Astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė sako, kad artėjanti savaitė praeis ramiai ir neatneš daug streso.  

„Agresyvumas šiai dienai baigėsi. Dabar rugsėjo pabaiga bus tikrai pakankamai aktyvi, bet rami. Ši pilnatis bus labai palanki meilės reikalams, saviraiškai, bus aktyvesnis protas, geriau mokytis bus, įsiminti informaciją, emocinis fonas bus pakankamai smagus ir neslegiantis.  

Šiuo periodu galima eiti prašyti, kad algą pakeltų darbdavys. Šią savaitę žmonėms gali būti netgi geresnė savijauta, o iki spalio neturėtumėme turėti ypatingai didelio streso.“

Vis dėlto astrologė siūlo susilaikyti ir nepadauginti saldumynų, nes dėl geros savijautos galime priaugti papildomų kilogramų.  

„Per šią pilnatį gal siūlyčiau mažiau valgyti, nes per pilnatį žmonės daugiau svorio visada priauga. Bet didžiąja prasme galima daryti viską, ką nori, galima planuoti savo šviesią ateitį, nes ši savaitė labai harmoninga“, – teigia V. Budraitytė.  

Įspėja saugotis Skorpionus 

„Mergelėms, avinams, žemės ženklams iš tiesų labai smagus metas bus. Gal tik Skorpionai turės daugiau streso, bet visiems šis metas bus harmoningas.  

Net ir valdžios žmonės mažiau kvailysčių darys ir galima tikėtis gerų dalykų“, – kalba pašnekovė. 

Ryškioji pilnatis Lietuvos dangų apšvies nuo rugsėjo 21-osios. 


Rašyti komentarą...
V
Vanga
2021-09-20 15:21:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ta ragana nupirko savo kvailus paistalus be rašydama, praeitą kartą sakė liūtas bus blogas laikas, o sa kaip tik liūtė, buvo superinis laikas, svarbiausia valdžiai bus gerai, jiems visada buvo gerai, nebuvo kad blogai būtų, pinigėliai krenta iš Europos, ko daugiau trūksta,
Atsakyti
-31

E
Erikas
2021-09-20 22:15:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
TRISDEŠIMT METŲ PILNATIS...
Atsakyti
-8

N
Na
2021-09-20 20:26:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
@Vanga Nusišnekat daugiau už Budraitytę.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų