Savaitės horoskopas pagal Naglį Šuliją: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

Avinas

Būsite energingi, veiklūs, linkę pasiieškoti smagių nuotykių ir net šiek tiek žaismingi. Kartu tai puikus laikas rūpintis namais, šeimos reikalais, stengtis, kad čia būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Aplinkybės skatins daug bendrauti, bet sklandesni susitikimai ir pokalbiai bus antroje savaitės pusėje.

Jautis

Panašiai kaip ir iki šiol, bus nemažai neskubaus, bet gilaus bendravimo įvairiausiomis temomis, judėjimo. Palankus metas rūpintis namų, šeimos reikalais, siekti, kad čia viskas būtų taip, kaip turi būti. Piniginiai reikalai pirmyn sparčiau judėti ims nuo trečiadienio.

Dvyniai

Tikrai nestigs energijos, noro bendrauti ir veiklumo, tačiau sklandumas atsiras tiktai antroje savaitės pusėje. Nepaisant to, visai neblogai žada susiklostyti piniginiai, turtiniai reikalai, bus daug galimybių gauti apčiuopiamos naudos. Patiks judėti daug ir greitai.

Vėžys

Būsite veiklūs, kūrybiški, todėl ir namie, ir darbe darbai vyks greitai ir sklandžiai. Sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų, pramogų kūrimu. Greiti ir ryžtingi veiksmai siekiant finansinės naudos netruks jos ir atnešti.

Liūtas

Būsite energingi, veiklūs, linkę prie tikslo žengti tiesiai, daug nesidairant ir nekreipiant dėmesio į tuos, kam buvo užminta ant kojos. Tai puikus metas sportuojantiems – atrodys, tarsi laimėjimai jūsų ieško patys. Geriausiai seksis tie darbai, kurių imsitės ar kuriuos prižiūrėsite patys, asmeniškai.

Mergelė

Tikėtina, kad nestigs nedidelių, tačiau gana svarbių darbų darbe, profesijos srityje. Daugiau sklandumo čionai rasis po savaitės vidurio. Geriausiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu. Malonios veiklos ir staigmenų gali pasiūlyti artimi draugai.

REKLAMA

Svarstyklės

Tikėtina, kad darbe, profesijos srityje darbų bus daugiau. Kita vertus, energijos irgi nestigs, todėl susitvarkysite nesunkiai. Palankus metas palaikyti dalykinius ryšius su užsieniu. Gali būti nemažai įdomios veiklos kartu su artimais draugais.

Skorpionas

Dabar galima išnaudoti dvi palankias progas. Viena vertus, galima susitelkti į darbo, profesijos reikalus ir drąsiai imtis veiklos čia – pasiekimai būtų nemenki. Kita vertus, galima moti ranka į darbą ir vykti į kelionę – ir pailsėti pavyktų puikiai, ir malonių įspūdžių būtų nemažai.

Šaulys

Šį savaitė žada atnešti susitikimų su svarbiais, naudingais asmenimis, derybų, galbūt susitarimų. Iki savaitės vidurio visa tai gali vykti nelabai sklandžiai, bet vėliau – išties puikiai. Taip pat vis dar lieka palankus metas kelionei, daugiausia tokiai, kuriai reikia jėgų, bet kuri atsidėkoja įspūdžiais ir nuotykiais.

Ožiaragis

Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų kaip nestigo, taip ir nestigs, skirtumas tik tas, kad nuo trečiadienio jie vyks sklandžiau. Palankus metas aiškintis sveikatos reikalus. Taip pat ši savaitė gali atnešti įdomių, svarbių susitikimų. Maloniai nudžiuginti gali asmeniniai santykiai.

Vandenis

Padirbėti reikės – nedideli, tačiau gana svarbūs darbai, visokie įsipareigojimai plauks gana srauniu upeliu ir teks imtis visko iš eilės. Tačiau ir nedidelių, tačiau smagių pramogų neturėtų stigti. Asmeniniai santykiai maloniai nudžiuginti gali pačioje savaitės pabaigoje.

Žuvys

Atrodo, bus šiek tiek nedidelių darbų ir kiek daugiau kalbų namie, galbūt reikės tvarkyti kai kuriuos šeimos reikalus. Tačiau ir smagių pramogų neturėtų stigti, sėkmė bei įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su gražių, malonių dalykų kūrimu. Geras metas aktyviai rūpintis savo sveikatingumu.


Rašyti komentarą...
d
dvynys
2021-06-20 21:26:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
kazkaip Naglis si karta nekonkretus, tik supratau, kad visiems zenklams antroji savaites puse bus sekmingesne...
Atsakyti
0

R
RR juk
2021-06-21 09:31:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Z to d dr x dr urF w tw RSS rrf tw
Atsakyti
0

V
Vandenė
2021-06-22 16:18:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu ar pats Šulija žino kas jo laukis rytoj?Man asmeniškai jo pranašystės lygu nuliui
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų