Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gandai apie Rusijos prezidento Vladimiro Putino prastą sveikatą itin plačiai ėmė sklisti nuo tada, kai rusų kariai šaltakraujiškai įsiveržė į Ukrainą, o ekspertai pastebi vis daugiau ženklų, kurie išduoda, kad despoto sveikata šlubuoja.

Gandai apie Rusijos prezidento Vladimiro Putino prastą sveikatą itin plačiai ėmė sklisti nuo tada, kai rusų kariai šaltakraujiškai įsiveržė į Ukrainą, o ekspertai pastebi vis daugiau ženklų, kurie išduoda, kad despoto sveikata šlubuoja.

REKLAMA

Šįkart ekspertų akys nukrypo į V. Putino akis, tiksliau paakius, kurie atrodo įdubę. Be to, neseniai Kremliaus paskelbti Putino vaizdo skambučio su Rusijos respublikos Sibire, Buriatijos, vadovu Aleksejumi Tsydenovu kadrai sukėlė įtarimų, nes juose V. Putinas taip pat matomas „paraudusiomis akimis“.

Įžvelgia vis daugiau ženklų 

Teorijos apie Putino sveikatą siautėja nuo tada, kai vasario mėnesį Rusija ėmė veržtis į Ukrainą, daugelis tvirtina, kad despotas serga vėžiu arba Parkinsono liga, rašo dailystar.co.uk.

Tačiau šįkart kūno kalbos ekspertė Judi James pareiškė savo nuomonę, kas dar išduoda, jog V. Putino sveikata vis prastėja. Ji pasakojo „The Mirror“:

REKLAMA

„Matome, kad nuleistas smakras byloja apie sumažėjusį energijos lygį. Jo akių sritis atrodo paraudusi, o akyse trūksta energijos.

Jei nuotrauką apkirptume ir paliktume tik akių sritį, atrodo, kad jis pavargęs ir neturi energijos, entuziazmo. Jo antakių galai pakritę, per vidurį suraukti, reiškiant susirūpinimą, dėl to jo kaktoje išryškėja 4-5 gilios raukšlės.“

Ji taip pat tvirtino, kad jo akivaizdus skubėjimas kalbant „gali reikšti ką nors, kažkokį dalyką, dėl kurio nederėtų ginčytis“.

REKLAMA
REKLAMA

Ji pridūrė: „Jei iš pradžių užrašai buvo apversti aukštyn kojomis ir paskui atversti atgal, paskui jis pradeda liesti kitus popieriaus lapus, juos tiesina pirštais, kas gali išduoti tam tikrą vidinį nerimą.“

Sako, kad gyvens nebeilgai

Anksčiau šią savaitę Rusijos žvalgybos šaltinis teigė, kad Putinui liko gyventi vos treji metai. FSB biuras pareiškė, kad Putinas serga „sunkia greitai progresuojančio vėžio forma“. Neįvardintas šnipas taip pat papasakojo, kad prastėja Putino rega.

Jis sakė: „Jis gyventi liko ne daugiau kaip dveji ar treji metai. Mums sakoma, kad jį kankina galvos skausmai, o kai pasirodo per televiziją, jam reikia popieriaus lapų, kuriuose viskas surašyta didžiulėmis raidėmis, kad jis galėtų perskaityti savo kalbą.

Raidės tokios didelės, kad viename puslapyje telpa tik pora sakinių. Jo regėjimas smarkiai pablogėjo.“

Vokietis įeina į barą ir užsisako alaus. Barmenas jam sako:
- 100 eurų.
Vokietis šokiruotas
– Kaip 100 eurų? Vakar buvo tik 10!
- Na, šiandien - 100.
„Bet kodėl 100, po velnių?!
- Dabar paaiškinsiu. 10 eurų yra alus. Dar 10 – padėti Ukrainai. 20 – pagalba Europos šalims, kurios taikė sankcijas ir nėra ES narės. Dar 10 – padėti JK už sėkmingą sankcijų Rusijai įgyvendinimą. Dar 10 siunčiami į Balkanų šalis kaip pagalba krosnių anglims įsigyti. Na, o likę 40 eurų – dujų subsidijai ES ir fondui, padedančiam išlaikyti sankcijas.

Vokietis tylėdamas išėmė 100 eur banknotą ir padavė barmenui. Barmenas paėmė pinigus, įdėjo į kasą, bet grąžino 10 eurų.
Vokietis sutrikęs
– Palauk, sakei 100 – daviau 100. Kodėl grąžini man 10 eurų?
- Alaus nera... :)
Visi zmones gimsta su zinia kad reiks ir mirti tas pats ir jam daug gyvybiu yra pasiemes jau per ilgai uzsibuvo ant sios zemes
Gal jį LT.reanimuoja,kad foto LT.greitosios?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų