• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rytoj prasidėsianti pilnatis smogs visu pajėgumu, todėl pasiruoškite – net šešiems Zodiako ženklams teks pasisaugoti, kitaip gali laukti nemalonios pasekmės. 

Rytoj prasidėsianti pilnatis smogs visu pajėgumu, todėl pasiruoškite – net šešiems Zodiako ženklams teks pasisaugoti, kitaip gali laukti nemalonios pasekmės. 

REKLAMA

Astrologė, būrėja Vaiva Budraitytė primena, kad jau visai netrukus, gegužės 5 dieną, įvyks Mėnulio užtemimas, tad visą pilnaties laikotarpį teks būti atidesniems, saugotis traumų. 

Ypač atsargūs turėtų būti Skorpionai, Jaučiai, Avinai, Vandeniai, Liūtai ir Mergelės. Jiems teks sėdėti kaip pelytėms po šluota. 

Pilnaties poveikį pajus visi

Kaip sako astrologė, per šią pilnatį visos tarnybos ir visuomeninės organizacijos pajus, kas yra tikroji pilnatis – gali netrūkti pasipiktinimo, kartais ir nepamatuotų veiksmų: 

„Žmonės jautresnių nervų, jautresnės psichikos tikrai gali keistai jaustis, gali būti daugiau neadekvačių veiksmų negu įprastą eilinę pilnatį.“ 

REKLAMA
REKLAMA

Pilnaties poveikį pajus kiekvienas, todėl V. Budraitytė įspėja šiukštu nevartoti alkoholio ir kitų psichiką veikiančių medžiagų – jos suaktyvins jūsų silpnąsias puses ir galite imti elgtis kitaip, nei įprasta. 

REKLAMA

Susilaikykite nuo nereikalingų komentarų, nesisvaidykite savo aštriomis nuomonėmis, nes pasekmes galite jausti ilgą laiką. 

Be to, nenustebkite, jei sapnuosite labai keistus sapnus. Verta juos užsirašyti, nes jie gali būti pranašiški. Nenusigąskite, jei sapnuojate neigiamus dalykus, mat dažnai sapnai yra atvirkšti ir negatyvūs dalykai iš tiesų reiškia, kad laukia kažkas gero. 

Apvalykite namus ir kūną

Nepulkite spręsti iškilusių klausimų ir situacijų, nes galite įsivelti į konfliktus. Geriau tapykite, skaitykite knygas, megzkite. Jei esate religingi – melskitės, jei esate dvasinių technikų šalininkai – medituokite. 

REKLAMA
REKLAMA

„Nepamirškite padaryti mankštos, prasitampyti, bet į sporto salę geriau neiti“, – įspėja astrologė ir priduria, kad atsargiai vertėtų mėgautis ir pirties malonumais.

Atkreipkite dėmesį ir į savo mitybą. Šiuo periodu atsisakykite gyvūninės kilmės produktų, laikykitės veganinės mitybos principų. 

Dabar puikus metas apsivalyti namus. Drąsiai pasmilkykite šalavijo, ypač tam tinka šviežias šalavijas. Pravers ir druska – pašildykite ją ir po šaukštą šiltos druskos paberkite į namų kampus.  

„Nebijokite patys išsimaudyti, pamirkti vonioje, įdėję didesnį kiekį druskos ir sodos“, – pataria V. Budraitytė. 

Į standartinio dydžio vonią įberkite po pusę kilogramo sodos ir druskos, į didesnę – po kilogramą. Pasimėgaudami pamirkite vonioje – jausitės daug geriau. 

Oho! Cia tai patarimas! I karsta vandeni po kg. druskos ir sodos! O vyšniu lapų pasimarinavimui nereik? Kitaip galiu neišrugti!
Neskaitykite jei netikite kam žmogų dergti kam rašote negražiai manau jums būtų nemalonu jei jus vadintų negražiai bent turėkite savigarbos
Soda ir druska padeda nuo pilnaties! Bravo, šarlatane, triskart bravo!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų