Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasibaisėjusi mama tvirtina, kad jos dukra buvo „traumuota“, kai ėmė vemti suvalgiusi dalį  sumuštinio.  39 metų anglė Rachel Stone ir 44 metų vyras Johnas nupirko 7 metų dukrai Poppie jos mėgstamiausią užkandį iš „Island BBQ Grill“ tinklo užkandinės.

Pasibaisėjusi mama tvirtina, kad jos dukra buvo „traumuota“, kai ėmė vemti suvalgiusi dalį  sumuštinio.  39 metų anglė Rachel Stone ir 44 metų vyras Johnas nupirko 7 metų dukrai Poppie jos mėgstamiausią užkandį iš „Island BBQ Grill“ tinklo užkandinės.

REKLAMA

Tačiau mergaitė ėmė klykti, kai „Dairylea“ užkandžių dėžutėje ant kumpio ir sūrio pamatė ropojančius kirminus, rašo thesun.co.uk.

Pradėjo vemti

Šeima mėgavosi maistu, kai vos paragavusi užkandžio, Poppie staiga pradėjo vemti. Žvilgtelėję į maisto dėžutę, apstulbę tėvai joje pamatė kirminus.

Rachel apskundė „Island BBQ Grill“ ir produktų gamintoją „Mondelez International“, tačiau tvirtina, kad abi šalys atsisakė prisiimti atsakomybę.

„Mondelez International“, nors ir nepripažino savo kaltės, šeimai padovanojo 10 svarų sterlingų vertės dovanų kuponą, tačiau Rachel pasakė, kad daugiau niekada nebepirks jų produktų.

REKLAMA

Ji sakė: „Jų produkciją kepdavome  ant grotelių, bet mano dukra nusprendė, kad ji tiesiog nori jų paragauti nekeptų. Mes sėdėjome ir valgėme, o kitą minutę ji ėmė klykti ir išgirdau ją šaukiant: „Mano maiste yra kirminų“. Taigi mes pribėgome, o ji tiesiogine to žodžio prasme viską išvėmė ir susvirduliavo. Ji jau buvo suvalgiusi didžiąją užkandžio dalį ir tik tada suprato, kas ten yra.

Dėžutės dugne buvo likę tik du kumpio griežinėliai. Ant mėsos ir ant dėžutės dugno buvo lervų. Tai šlykštu. Mane taip pat supykino, bet labiau jaudinausi dėl dukrelės, nes ją ištiko isterija, todėl bandžiau ją nuraminti. Ji tuoj pat ėmė vemti, kelis kartus vėmė“.

Sumuštinių su kumpiu nebevalgo

Populiarų vaikų užkandį tėvai nupirko iš „Clywed Retail Park“ balandžio 15 dieną, dėžutė buvo sandari, o maisto galiojimo terminas buvo iki gegužės 30. Mergaitės tėvai labai nerimavo dėl to, kad jų mažylė daugybę kartų vėmė.

REKLAMA
REKLAMA

Rachel sakė: „Pirmas dalykas, kurį padariau, buvo užklausimas Google ‒ ar suvalgius sumuštinį gresia pavojus ir ar būtina vykti į ligoninės priimamąjį. Mums tiesiog patarė duoti jai daug vandens ir stebėti, taip ir padarėme. Bet ji verkė ir buvo taip išsigandusi, kad po to net nenorėjo nei valgyti, nei gerti. Mano vyras tą naktį budėjo prie dukrelės jei ji vėl imtų vemti ar prireiktų vežti ją į ligoninę“.

Rachel pridūrė: „Niekada daugiau nepirksiu šio produkto ar kitos šio gamintojo prekės – jų produkcija nėra  kokykiška. Poppy taip pat visiškai jų nenori. Ji daugiau net nevalgo sumuštinių su kumpiu.

 

Įspėja kitus tėvus

Gamintojas iš esmės neprisiėmė už tai atsakomybės. Jie sakė, kad kai tik sumuštiniai  iškeliauja iš gamyklos, jie nebėra atsakingi. Pagal lervų dydį ir kirmėlių išsiritimo laiką jie kaltina „Island BBQ Grill“, tačiau ir ši įstaiga neprisiima atsakomybės, todėl aš jaučiuosi įklimpusi.

Blogai, kai taip atsitinka suaugusiam, bet vaikui tai ypač siaubinga. Žmonės turėtų suprasti, kad vien todėl, kad ant produkto nurodyta jo galiojimo data ir jis atrodo sandarus, tai dar nieko nereiškia. Patarčiau tėvams vis tik patikrinti maisto dėžutes, bent aš tikrai nuo šiol taip darysiu“.

REKLAMA
REKLAMA

„Mondelez International“ atstovas sakė: „Labai apgailestaujame dėl ponios Stone nemalonios patirties. Mes nuodugniai ištyrėme šį atvejį, kaip ir visus skundus, ir mūsų išsamūs tyrimai nerado jokių įrodymų, kad tai atsitiko mūsų patalpose, taip pat negavome jokių kitų tokio pobūdžio skundų dėl šio gaminio.

Kaip geros valios gestą dovanojame poniai Stone kuponą, tačiau esame įsitikinę, kad ši žala nebuvo padaryta nė vienoje mūsų maitinimo įstaigoje“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų