• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viena moteris atskleidė, kad su sužadėtiniu mylisi tik kartą, gruodžio 25 dieną, ir tai būna jos „Kalėdinė dovana“. 23 metų Jen Stephens iš Anglijos įvedė metus trukusį draudimą mylėtis ir mano, kad jos metais vyresnis draugas Rob Walker dėl to ją vertina dar labiau.

Viena moteris atskleidė, kad su sužadėtiniu mylisi tik kartą, gruodžio 25 dieną, ir tai būna jos „Kalėdinė dovana“. 23 metų Jen Stephens iš Anglijos įvedė metus trukusį draudimą mylėtis ir mano, kad jos metais vyresnis draugas Rob Walker dėl to ją vertina dar labiau.

REKLAMA

Jen teigia: „Žinau, kad tai skamba beprotiškai, bet mums tai tinka. Tai, kad tik per Kalėdas pasimėgaujame seksu, mes kaip pora, dabar trokštame vienas kito dar labiau. Džiaugiamės galėdami tik bučiuotis ir glaustytis“.

Davė įžadus mylėtis tik kartą per metus

Pora yra trijų mėnesių Arabellos, kuri buvo pradėta 2019 metų Kalėdų dieną, tėvai. Jen sako: „Vien dėl to, kad neužsiimam seksu dėl sekso nedaro mūsų bepročiais. Pats seksas verčia laukti ir tobulėti. Tai geriausia metų diena – kodėl nepadarius jos dar geresnės?

Nesitikiu, kad žmonės supras mūsų taisykles. Mes darome tokius dalykus savaip ir mums nerūpi kitų žmonių nuomonė. Mūsų santykiai yra daug stipresni dėl duoto „kartą per metus“ sekso įžado, ir mes  nenorėtume elgtis kitaip“.

REKLAMA
REKLAMA

Vos virš dvidešimties metų pora ne vienintelė vertina senamadišką romantiką, o ne įprastą seksą. Remiantis naujausia apklausa, paskelbta laikraštyje „The Guardian“, 40% 18–24 metų amžiaus žmonių niekada neturėjo lytinių santykių, o 6% – mylisi rečiau nei kartą per metus.

REKLAMA

„Tūkstantmečio vaikai“ kaltina stresą darbe, išsekimą ir santykių vertybes, o ne sekso kiekį dėl slogaus libido, rašo thesun.co.uk

Seksas su savo vyru yra didžiausia šventinė dovana

Jen seksas su savo vyru yra didžiausia šventinė dovana. Ji sako: „Gruodžio 25-oji mums yra ypatinga, todėl nusprendėme ją paversti dar ypatingesne. Su Rob susipažinau 2017 metų Kalėdų dieną, draugų vakarėlyje. Jis studijavo verslą ir IT Mančesterio universitete ir liko mieste per atostogas“.

REKLAMA
REKLAMA

Po to vakarėlio pora pradėjo susitikinėti. Jen sako: „Mes pažinome vienas kitą ir abu norėjome viską daryti lėtai. Aš ką tik buvau išsiskyrusi su vaikinu po 12 mėnesių draugystės, viskas baigėsi blogai“.

Rob turėjo panašią patirtį su ankstesne mergina ir norėjo būti tikras, kad kitą kartą mylėsis su jam labiau tinkama mergina. Sausio mėnesį Rob pradėjo metų trukmės mainų programą Los Andžele, todėl pora romantiškai bendravo per nuotolį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jen sako: „Mes kalbėdavomės telefonu ir vaizdo skambučiais ir mūsų ryšys tapo daug stipresnis“. Kai Rob grįžo namo per Kalėdas 2018 metais, jie nusprendė praleisti dieną vieni – ir pirmą kartą pasimylėjo.

Jen pasakoja: „Atrodė, tarsi būtume tai darę milijoną kartų anksčiau. Tiek daug laiko praleidome kalbėdami vienas su kitu – aptarinėdami viską: nuo sekso iki mėgstamo maisto. Mes buvome intymūs visais lygmenimis, ne tik seksualiai. Nebereikėjo niekam nieko įrodinėti“.

REKLAMA

Po savaitės Rob pasipiršo Naujųjų Metų išvakarėse

Tačiau Naujaisiais Metais jis pradėjo dirbti IT įmonėje ir didžiąją laiko dalį praleisdavo keliaudamas, o Jen dirbo Mančesteryje. Ji teigia:

„Seksas mums niekada nebuvo prioritetas. Tai buvo glamonės ir artumas. Pasakiau Rob, kad turėtume vengti sekso iki sekančių Kalėdų, nes tai buvo taip nepaprasta prieš metus. Jis tikrai nenustebo, kai jam tai pasiūliau. Mes jau buvome susižadėję, todėl jis žinojo, kad esu įsipareigojusi, ir manėme, kad Kalėdos taps ypatingos“.

REKLAMA

Nors ji pripažįsta, kad daugelis žmonių nesupras jų sekso taisyklių, Jen teigia, kad jie nėra vieni tarp savo bendraamžių.

Ji pasakoja: „Pasipasakojome porai savo draugų, kurie palaiko ilgalaikius santykius, kurie savo ruožtu atskleidė, kad taip pat mylisi tik porą kartų per metus. Didžiąją laiko dalį buvau per daug sunerimusi, kad galėčiau domėtis seksu, o Rob buvo taip užsiėmęs darbu... Mums tiesiog patiko, kad turime vienas kitą.

Per praėjusias Kalėdas seksas buvo nuostabus ir mes tai padarėme penkis kartus. Po trijų savaičių sužinojau, kad Kalėdų dieną pastojau ir abu buvome be galo sužavėti. Tuomet abu žinojome, kad mūsų susilaikymas nuo sekso iki Kalėdų buvo geriausias mūsų kada nors priimtas sprendimas“.

Jen pagimdė Arabellą praėjusių metų spalio 2 dieną, trimis savaitėmis vėliau po nustatyto termino, po varginančio 42 valandas trukusio gimdymo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų