REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jauna moteris žuvo Anglijoje ką tik sūnų nuvežusi į mokyklą, kai jos „Nissan Qashqai“ intensyvaus eismo kelyje priekiu susidūrė su vilkiku.

Jauna moteris žuvo Anglijoje ką tik sūnų nuvežusi į mokyklą, kai jos „Nissan Qashqai“ intensyvaus eismo kelyje priekiu susidūrė su vilkiku.

REKLAMA

Charlotte Buesden (28), kuri žuvo sūnų palikusi mokykloje ir susidūrusi su vilkiku, vairuodama galbūt telefonu žiūrėjo populiarų TV šou „Love Island“.

Jauna moteris žuvo ką tik sūnų nuvežusi į mokyklą, kai jos „Nissan Qashqai“ intensyvaus eismo kelyje Kente, Jungtinėje Karalystėje, priekiu susidūrė su vilkiku, rašoma mirror.co.uk.

Sūnų nuvežė į mokyklą

Moteris sūnų nuvežė į mokyklą ir maždaug 7 val. 30 min. ryte išvažiavo į intensyvaus eismo kelią, kur jos automobilis susidūrė su priešpriešine juosta važiavusiu vilkiku. Tyrėjai išsiaiškino, kad vilkiko vairuotojas niekaip nebūtų sugebėjęs susidūrimo išvengti.

Moters telefonas buvo rastas mašinos prietaisų skydelyje, magnetiniame telefono laikiklyje, o telefono ekrane buvo įjungta britų televizijos „ITV“ programėlė su klaidos žinute. Telefone buvo išsijungusi moters žiūrėta „Love Island“ serija, ir nebuvo jokių požymių, kad ji būtų rašiusi žinutes ar naudojusis internetu prieš avariją.

REKLAMA
REKLAMA

Tyrėjas DC Fursey: „Panašu, kad jos dėmesį galėjo išblaškyti telefone rodoma „Love Island“ serija arba ji galėjo siekti telefono. Nėra jokios kitos priežasties, dėl kurios C. Buesden galėjo nesuvaldyti automobilio, tačiau vairo ji nesuvaldė, o taip greičiausiai nutiko todėl, kad jos dėmesį blaškė telefonas“.

REKLAMA

Greičiausiai dėl avarijos ir moters žūties kaltas telefonas

Vienas įvykio liudininkas, vairavęs už dviejų automobilių nuo Charlotte, teigė matęs, kaip automobilis pasiekė nestaigų posūkį, tačiau užuot pasukęs, ir toliau važiavo tiesiai ir įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, prieš pat susidūrimą.

Tyrėjas Duncanas Swallow, teismo medicinos ekspertas, teigė, kad vilkiko vaizdo kameros įrašo kokybė prasta, tačiau panašu, kad Charlotte prieš susidūrimą žiūri link telefono ir tiesia ranką į tą pusę, kurioje turėjo būti telefonas.

REKLAMA
REKLAMA

Eksperto teigimu, oro sąlygos tą dieną negalėjo būti lemtingos, todėl greičiausiai dėl avarijos ir moters žūties kaltas telefonas.

Moteriai buvo stipriai sutrenkta kaukolė ir ji žuvo įvykio vietoje. Po tragedijos avarijos vietoje buvo palikta daugiau nei 40 gėlių puokščių, žinučių.

Viena žuvusios draugė, Fran, rašė: „Tu per jauna, per graži, per gera, kad tavęs nebebūtų. Tu esi visuose smagiausiuose mano prisiminimuose. Turiu tiek nuostabių prisiminimų su tavimi, kad branginsiu juos amžinai. Buvai nuostabi mama. Taip gaila, kad mes su tavimi neturėjome dar daugiau laiko, juoko ir meilės – visa tai buvo žiauriai atimta. Niekada tavęs nepamiršiu ir visada tave mylėsiu“.

Charlotte taip pat skirtas atsiminimų puslapis Feisbuke. Jos buvusioje paskyroje rašoma: „Tikimės, kad Charlotte mylintys žmonės čia ras paguodą, ateidami į jos paskyrą atsiminti ir švęsti jos gyvenimą“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų