REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
6
6 metus santuokoje prabuvusi moteris suprato esanti lesbietė: su vyru nesiskirs (nuotr. Instagram)

Už vyro ištekėjusi homoseksuali moteris sako, kad vyras yra jos sielos draugas, todėl ji liks kartu su juo, kol pora augins vaiką.

6

Už vyro ištekėjusi homoseksuali moteris sako, kad vyras yra jos sielos draugas, todėl ji liks kartu su juo, kol pora augins vaiką.

REKLAMA

Nicolette Popa savo vyrui Ryanui savo lytinę orientaciją atskleidė 2020 metų vasarą, po šešerių kartu praleistų metų, per kuriuos ji savo homoseksualumą nuo vyro slėpė.

Tačiau Japonijoje gyvendami griežto karantino sąlygomis, pora pradėjo bendrauti atviriau, nei kada nors anksčiau. Tuomet Nicolette ir pasakė vyrui apie savo homoseksualumą, rašoma mirror.co.uk.

Prisipažino per karantiną

Dviejų vaikų mama prisimena: „Buvome uždaryti namuose, todėl kartu praleidome labai daug laiko. Daug vienas apie kitą sužinojome, todėl tai buvo stiprus postūmis pradėti apie tai kalbėtis“.

Kai Nicolette atsiskleidė Ryanas pasakė, kad labai nenustebo sužinojęs apie savo žmonos seksualumą. Tačiau pora vis dar tiki, kad yra sielos draugai ir nesiruošia kraustytis į skirtingus namus.

REKLAMA
REKLAMA

Dabar Šiaurės Karolinos valstijoje, JAV, gyvenanti Nicolette sako: „Mes vis dar susituokę ir gyvename kartu, savo namuose su mūsų vaikais. Bent jau kol kas viskas yra taip. Bandome suprasti, kas bus su mūsų karjeromis ir užtikrinti, kad mūsų vaikams viskas būtų gerai. Ryanas namuose būna nedaug, todėl vaikų dažnai nemato. Aš pradėjau naują karjerą, auginu vaikus“.

REKLAMA

Nicolette priduria, kad poros prioritetas dabar yra vaikų auginimas – jiedu turi penkiametį Jace‘ą ir keturmetę Clay.

„Susituokėme, kai man buvo 19, o jam – 20. Kartu praleidome visus tuose metus iki 30–ies, aš visada buvau su juo“, – sako moteris.

Kurjere dirbanti moteris sako jau augdama žinojusi, kad yra lesbietė, bet bijojusi atsiskleisti.

Ji sakė: „Mano šeima labai konservatyvi, esame iš Misūrio valstijos, tai tikras „kaimas“. Mes augome medžiodami ir žvejodami, ir su visokiais panašiais dalykais, Ryano šeima irgi gan konservatyvi. Kai buvau maža, apie buvimą homoseksualiais niekas nekalbėjo. Giliai širdyje apie tai galvojau, bet labai bijojau“.

REKLAMA
REKLAMA

Toliau kartu augins vaikus šeimos bendruose namuose

Nicolette pasakoja, kad vėliau paslaptis apie homoseksualumą ėmė ją slėgti, todėl galiausiai apie tai papasakojo savo „geriausiam draugui“ – Ryanui.

Ji pasakoja: „Aš apie tai pasikalbėjau su Ryanu ir pasakiau, kad taip jaučiuosi, ir kad žinau, kad keista, ir paklausiau, ką jis apie tai mano. Jis iš esmės pasakė, kad viskas gerai, moterys jam patinka. Tada buvome susituokę jau šešerius metus. Kai jam atsiskleidžiau, iš pradžių daugiau niekam nesakiau, nes dar nežinojau, ką norėsiu su visu tuo daryti“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ryanas pripažįsta, kad nebuvo labai nustebęs, kai per karantiną žmona jam pasakė apie savo lytinę orientaciją.

Jis sakė: „Aš buvau pradėjęs kažką įtarti, bet nusprendžiau nieko nesakyti ir palaukti, kol ji pati norės su manimi pasikalbėti. Sulaukiau – ji atėjo ir man pasakė. Ji aiškiai pasakė, kad jaučiasi labiau vyriška, kaip rengiasi – ji vis labiau priėmė pati save“.

Vyras priduria, kad jo šeima labai palaiko jų sprendimą ir toliau kartu auginti vaikus bendruose šeimos namuose.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų