REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

17 metų Billie-Jo Allen gyveno Anglijoje sirgdama lėtine plaučių liga ir studijavo sveikatos bei socialinę priežiūrą, kad galėtų pradėti slaugytojos karjerą.

17 metų Billie-Jo Allen gyveno Anglijoje sirgdama lėtine plaučių liga ir studijavo sveikatos bei socialinę priežiūrą, kad galėtų pradėti slaugytojos karjerą.

REKLAMA

Sukrėsta mama pagerbė savo „tikrą gyvenimo angelą“, dukrą, kuri netikėtai mirė miegodama. 17 metų Bille-Jo Allen buvo apibūdinama kaip „puiki ir linksma“ mergina bei didžiulė „Newcastle United“ futbolo komandos gerbėja, rašo mirror.co.uk.

Jos mama Joanne Allen pasakojo: „Jos mirtis buvo staigi ir  visiškai netikėta, ji sukrėtė mūsų šeimą, tuo negali niekas patikėti“.

Joanne Allen iš Egremonto, Kambrijoje, pridūrė: „Ji labai mėgo lankytis futbolo rungtynėse ir buvo didelė šio sporto gerbėja, todėl būtų nuostabu, jei tūkstančiai jos vienminčių paplotų mano mergaitei.

Ji buvo tokia laiminga, kai paskutinį kartą stebėjome rungtynes lapkritį. Atvykome į Niukaslą baigti kalėdinio apsipirkimo, o ji žinojo, kad komanda žaidžia namuose, todėl prašė manęs nupirkti bilietus“.

REKLAMA
REKLAMA

Sirgo lėtine plaučių liga

Gedinti mergaitės šeima kviečia futbolo aistruolius jos garbei ploti 17-ąją rungtynių minutę, kai „Newcastle United“ žais su „Everton“ vasario 8 dieną.

REKLAMA

Billie-Jo visą gyvenimą buvo „labai blogai“, ji sirgo lėtine plaučių liga ir vaikystėje jai buvo atlikta smegenų operacija. Tačiau manoma, kad pagrindinė jos liga neprisidėjo prie merginos mirties.

Joanne paaiškino, kad Billie-Jo „niekada nesiskųsdavo patekusi į ligoninę“, o visą gydymo laiką būdavo „drąsi, maloni ir gera“. Billie-Jo mokėsi koledže, studijavo sveikatos ir socialinę priežiūrą, kad galėtų pradėti slaugytojos karjerą.

Ji buvo „šeimos pagrandukas“, turinti keturis vyresnius brolius ir dvi seseris, ir buvo „didelės draugų grupės“ siela.

REKLAMA
REKLAMA

50-metė Joanne paaiškino: „Ji buvo visų pasaulio centras, ji visus subūrė ir veikė kaip šeimos magnetas. Penktadienį ją laidosime, tikimės, kad atvyks daug draugų.

Visas miestas yra sukrėstas, sulaukėme tiek daug nuostabių žodžių apie jos gražią sielą. Ji tikrai buvo nuostabi – ir niekada negirdėjome blogo žodžio iš jos lūpų“.

Šeima teigia, kad jiems dar nežinomos pomirtinio skrodimo išvados ir priduria, kad gali praeiti mėnesiai, kol bus nustatyta Billie-Jo mirties priežastis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame

Gamink išmaniai


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų