Po karantino kirpykloje apsilankiusi moteris liko be žado: tokių kainų nė nesapnavo

Kokybiškai atliktos grožio paslaugos visuomet išlaiko ir atitinkamą kainą. Neseniai Anglijoje vėl duris atvėrę grožio salonai lankytojus nustebino ir kiek pasikeitusiomis kainomis. Londone gyvenanti moteris pasidalijo savo ne itin sėkminga apsilankymo grožio salone istorija. Neperspėjus iš anksto, kirpimas ir dažymas moteriai kainavo nei daug, nei mažai – 300 svarų sterlingų.

Kaip rašo naujienų portalas „Mirror“, moteris kirpykloje apsilankė Centriniame Londone. Internetinėje svetainėje buvo pažymėta, kad paslaugos kaina apytikriai kainuos 130 svarų sterlingų, tačiau žinodama, kad ne visuomet nurodytos kainos yra galutinės, klientė apsidraudė ir nusiteikė mokėti apie 180 svarų sterlingų.

Deja, realybė pasirodė visai kitokia.

„Septynis mėnesius laukiau, kol pagaliau galėsiu apsilankyti pas kirpėją. Man buvo atliktas balayage dažymas, plaukų šaknų spalvos korekcija, kadangi turiu šiek tiek žilų plaukų, lengvas kirpimas ir plaukų džiovinimas.

Prasitarė, kad kirpimo kainos gerokai pakilo

Jų svetainėje buvo nurodyta, kad dažymas balayage technika kainuoja 130 svarų sterlingų. Žinau, kad kartais kirpėjoms prireikia papildomų priemonių ar daugiau sugaištama laiko, todėl nusiteikiau, kad mokėsiu apytikriai 50 svarų sterlingų daugiau.

Kai jau viskas buvo padaryta, nuėjau prie administratorės, ji pasirodė kažkokia keistoka, net nesugebėjo iškart pasakyti, kokia galutinė kaina. Galiausiai, kasos mokėjimo langelyje pasirodė skaičiai – 300. Toks jausmas, kad jai net buvo gėda garsiai pasakyti, jog iš viso už šias paslaugas aš turiu mokėti taip stipriai pakeltą sumą.

Aš taip pat nenorėjau pasirodyti it vargšė ir per visą saloną rėkti, kad kodėl taip brangu, tačiau prasitariau, kad kainos gerokai pakilo. Administratorė nieko daugiau nebesakė, tik pridūrė, kad gausiu ir elektroninį čekį“, – savo istorija dalijosi moteris.

Dalindamasi istorija, moteris pasidalijo ir čekio išrašu. 130 svarų sterlingų kainavo balayage dažymas, 65 svarai sterlingų – plaukų spalvos korekcija, 65 svarai sterlingų – moteriškas pakirpimas, 35 svarai sterlingų – „Olaplex“ priemonių užtepimas ir papildomai 5 svarai sterlingų arbatpinigių už darbą.

Į šią moters istoriją socialiniuose tinkluose sureagavo šimtai kitų moterų, kurios negalėjo patikėti, kad grožio salonų paslaugų kainos pasikeitė taip kardinaliai.


Rašyti komentarą...
A
2021-04-26 16:59:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus savo šalį žiūrėkit klounai.....
Atsakyti
-1

L
Lina
2021-04-27 09:33:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lyg Lietuvoje neužtenka kainų kilimo. Straipsniai ne į temą, pavadinimas irgi.
Atsakyti
-1

V
Vi
2021-04-27 07:46:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje ne ką geriau. Anksčiau mokėdavo už plaukų dažymą, pakirpimą ( ir tai tik kas antrą atėjimą, bet kaina nesikeisdavo kerpant ar ne), vitaminų kompleksas 35e, o po karantino jau 50e! Ir nieko kitaip, paslauga tokia pati.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų