naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Koledžo studentas Andrew Riley (20) iš Glazgo balandžio 7 dieną Škotijoje atsidarius kirpykloms pagaliau nuėjo apsikirpti.

Koledžo studentas Andrew Riley (20) iš Glazgo balandžio 7 dieną Škotijoje atsidarius kirpykloms pagaliau nuėjo apsikirpti.

REKLAMA

Keturis mėnesius karantine kirpimo laukęs vaikinas tapo interneto sensacija, kai parodė, kaip atrodo jo „blogiausias šukuosena gyvenime“. Studentas iš Glazgo apsikirpti nuėjo balandžio 7 dieną, kai Škotijoje pagaliau atsidarė kirpyklos.

Už kirpimą jis sumokėjo 12 svarų ir kirpėjo paprašė padaryti perėjimą nuo ilgesnių plaukų viršugalvyje prie trumpesnių šonuose. Tačiau Andrew buvo labai pasipiktinęs, kai pamatė kirpimo rezultatą, kurį jis vadina blogiausiu kirpimu savo gyvenime.

Rugpjūčio mėnesį pats kirpėjų kursus lankyti pradėsiantis vaikinas Tviteryje pasidalino savo nauju įvaizdžiu, kuriuo vėliau dalinosi daugybė kitų žmonių.

REKLAMA

Andrew susirašinėjimo su kirpėju ekranvaizdžiuose matoma, kaip Andrew kirpėjui priekaištauja dėl to, kad viršugalvyje jam paliko storą juostą plaukų, o galvos šonai – visiškai pliki, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA

Kirpimas visiškai nepatiko

 

Andrew sakė, kad jam visiškai nepatinka šis kirpimas, o kirpėjas jo atsiprašė ir pasiūlė kitą kartą apkirpti nemokamai. Tačiau nepatenkintas klientas jam atrašė: „Tikrai nemanau, kad pasinaudosiu pasiūlymu – kitą kartą eisiu pas kitą kirpėją.“

Komentuodamas savo dabartinę šukuoseną jis sakė: „Kirpimo metu man kilo abejonių, nes tokią šukuoseną esu turėjęs ir anksčiau, bet pagalvojau, kad geriau pasitikėsiu kirpėju – juk jis yra savo darbą išmanantis profesionalas. Šio kirpimo laukiau keturis mėnesius, o gavau pačią blogiausią šukuoseną gyvenime.“

REKLAMA

Andrew nusprendė būdamas kirpykloje nesiskųsti ir greitai susimokėjęs už kirpimą išėjo. Jis pridūrė:

„Buvau labai supykęs ir nusivylęs, ši situacija sugadino man nuotaiką visai dienai. Nusprendžiau kirpėjui parašyti žinutę, kai radau jo telefono numerį Feisbuke.“

Andrew sako nesitikėjęs, kad jo įrašas internete taps toks populiarus, todėl žmonių reakcija jį labai nustebino. Jis rašė: „Labai nustebau dėl Tviterio reakcijos, visai to nesitikėjau ir įrašą sukūriau ne dėl to.“

Anglijoje kirpyklos ir grožio salonai galės atsidaryti balandžio 12 dieną, kaip numatyta Boriso Johnsono išėjimo iš karantino plane. Velse kirpyklos jau yra atidarytos, o Škotijoje klientai vėl aptarnaujami nuo balandžio 5 dienos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų