Kartą ir visiems laikams: pasakė, kodėl šakojasi jūsų plaukų galiukai

Skaičiuojamos paskutinės dienos, kai Anglijoje oficialiai atsidarys grožio salonai ir kirpyklos. Pastarieji keli mėnesiai grožio procedūras mėgstančioms moterims buvo išties keblūs. Londone populiarios plaukų grožio studijos stilistas Ricky Walters sako, kad milijonai moterų kenčia dėl išsišakojusių plaukų galiukų ir dėl to yra kaltos tik jos pačios.

Išsausėję ir žvilgesį praradę plaukai, kurie šiaušiasi, pučiasi, o jų galiukai skilinėja, trupa ar lūžinėja – išties daugybės moterų galvos skausmas. Plaukų stilistas tvirtina, kad tik labai mažas procentas tokio rezultato susideda iš posakio „mano tokie genai“ arba „paveldėjau tokius plaukus“. Jis tvirtina, kad visiems plaukams galima įnešti gyvybingumo, tereikia nepamiršti plaukų priežiūros įtraukti į kasdienę rutiną.

„Kiekviena moteris svajoja apie gražius plaukus. Tiesą sakant, kol grožio salonai buvo uždaryti, o dauguma moterų dirbo nuotoliniu būdu – tai buvo aukso amžius, kada buvo galima susitelkti į plaukų puoselėjimą. Nepurkšti kasdien lako, nenaudoti formuojančių priemonių, o svarbiausia – nedeginti plaukų.

Pasakysiu paprastai, didelis procentas nušiurusių plaukų yra netinkamai parinktų priemonių nuopelnas, žinoma, prisideda mityba, gyvenimo būdas. Bet lygiai toks pat procentas priklauso ir nuo to, kaip dažnai juos džiovinate, tiesinate ar garbanojate ir, aišku, nenaudojate jokių priemonių, kurios apsaugo plauką nuo karščio.

Kodėl eidamos degintis odą saugote įvairiausiais kremais su SPF? Galvojate, kad plaukams to nereikia, kai juos kaskart džiovinate ar tiesinate? Jei plaukų galiukai jau pradėjo šakotis ir byrėti, o jūs ir toliau juos bandote sulyginti karštu tiesintuvu, jie pradės trupėti dar labiau. Čia yra esminė klaida“, – tvirtino stilistas.

Jis pridūrė, kad išsišakoję plaukų galiukai labiau matomi ant tiesių, nei ant garbanotų plaukų. Dar didesnę klaidą moterys daro, kai nusilpusius ir pažeistus plaukus stipriai suriša ar kitaip juos papildomai „laužo“.


Rašyti komentarą...
V
Vitalija
2021-04-07 18:24:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pagrindinė priežastis kodėl šakojasi plaukų galiukai ir skilinėja plaukai,kai yra sutrikus endokrininė sistema.Kai ji sutrinka tada prasideda bėdos su plaukais.Tokiais atvėjais reik kreiptis pas endokrinologus.
Daugiausia problemų turi moterys.Pati buvau su tuo susidūrusi.
Atsakyti
0

R
Rūta K.
2021-04-08 13:20:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai po pirmo skiepo praėjus pusantro mėnesio yra 2 antikūnai, tai tikrai ši vakcina,, labai efektyvi".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų