Patyrusi 8 persileidimus mama pagimdė išskirtinį vaiką: pamatykite patys

Po aštuonių persileidimų pora susilaukė stebuklo – kūdikis gimė su nepaprastai tankiais plaukais.

Mažosios Lottie Batchelor, kuriai neseniai sukako vieneri metukai, plaukai per metus paaugo net 25 centimetrus. Vyrauja įsitikinimas, kad kūdikis gimsta su didžiule plaukų kupeta, jei motiną nėštumo metu kankina rėmuo, tačiau 28 metų mergytės mama Emily tvirtina, kad ji tos problemos neturėjo, rašo mirror.co.uk.

Mama teigia, kad juos aplankė stebuklas, mat jie su 32 metų vyrų Matthew ilgai bandė susilaukti antro vaikelio, bet patyrė aštuonis persileidimus. Gydytojai porai tvirtino, kad prireiks dirbtinio apvaisinimo, bet Emily netikėtai pastojo natūraliai.

Mamai tenka naudoti labai daug plaukų priežiūros priemonių dukrelės garbanoms – kondicionierius, serumus, purškiklius. Kiekvieną rytą Emily dukrelės plaukų tvarkymui skiria 20 minučių.

Sesių plaukai beveik vienodo ilgio

Dabar vienerių Lottie ir jos šešerių metų sesutės Evie plaukai yra beveik vienodo ilgio, todėl dauguma mano, kad mergaitė yra daug vyresnė.

„Pirmiausia aplinkiniai pastebi mergaitės plaukus ir sako, kad jai labai pasisekė. Plaukų nesumažėjo – priešingai, jie tik tankėja. Žmonės nustemba, kai pasakau, kad Lottie ne dveji metukai, o tik dvylika mėnesių“, − pasakoja mama.

„Būtinai turiu naudoti kondicionierių, nes plaukai garbanojasi, net išdžiovinti juos užtrunku ilgiau, nei vyresniajai dukrelei – pusvalandis džiovinimui, mažiausiai 15 minučių šukavimui ir reikia labai pasistengti, kad kirpčiukai nelįstų į akis. Jei plaukų tinkamai nesutvarkysiu ryte, vakare bus neįmanoma jų iššukuoti. Visa tai labai ilgai užtrunka, o plaukų priežiūros priemonių jai reikia žymiai daugiau nei man!”, − pasakoja mama.

Jaunėlė pranoko sesę

Ir vyresnioji dukra gimė tamsiais plaukais, tačiau jaunėlė pranoko savo sesę ir nustebino tėvus. Abu tėvai taip pat gimė tamsiaplaukiais, tačiau mama sako, kad pavydi jaunėlės dukros garbanų.

REKLAMA

Lottie plaukai pamažu šviesėja ir mama spėja, kad po kelerių metų dukrytė taps šviesiaplauke. Emily įkėlė dukrelės nuotrauką į „Facebook“ grupę „Karantino patarimai ir idėjos“ ir susilaukė gausybės komentarų.

„Nuotrauka susilaukė 30000 žmonių dėmesio, o dauguma stebėjosi, kad mergaitei tik vieneri! Žmonės žavisi Lottie plaukais. Mergytė stebuklingai gimė po aštuonių persileidimų – mes ją vadiname karantino loterija, viena iš milijono“, − džiaugėsi Emily.


Rašyti komentarą...
I
Inga
2021-04-24 06:39:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ta prasme jūs rimtai?? Čia kažkas išskirtinio? Mano dukra gimė su belekiek tankių plaukų kurie augo ir niekur nedingo. 2 metų dalyvo ilgaplaukių konkurse ir paėmė 1 vietą, plaukų ilgia buvo 55cm.
Ir ką šiuo straipsniu nustebinot ir išvis kas čia neįtikėtino ir išskirtinio?
Atsakyti
-6

T
To inga
2021-04-24 07:21:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad po 8 persileidimu gime sveikas vaikas. Kas dar tau neaisku?
Atsakyti
-2

J
Jojo
2021-04-24 07:42:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai auksinis
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų