REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien, sausio 6 dieną, Plungėje į paskutinę kelionę išlydimas dainininkas, grupės „2 Donatai“ lyderis Donatas Čižauskas. Atsisveikinti ir pasimelsti už mirusįjį susirinko ne tik artimiausi žmonės, bet ir minia jo gerbėjų.

Šiandien, sausio 6 dieną, Plungėje į paskutinę kelionę išlydimas dainininkas, grupės „2 Donatai“ lyderis Donatas Čižauskas. Atsisveikinti ir pasimelsti už mirusįjį susirinko ne tik artimiausi žmonės, bet ir minia jo gerbėjų.

REKLAMA

Iš gedulo namų „Žemaitijos gralis“ į Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią urna išnešta 13 val., 13.30 val. buvo laikomos Šv. Mišios už mirusįjį. Urna bus laidojama Plungės Jovaišiškės kaimo kapinėse.

Ištarti paskutinį „sudie“ velioniui susirinko ne tik jo šeima, artimieji, draugai ir kolegos – atsisveikinti suplūdo šimtai jo gerbėjų.

Šiandien pirmųjų atsisveikinti su velioniu šiandieną atvyko Žilvinas Žvagulis ir Irena Starošaitė, Inga ir Arūnas Valinskai, taip pat atlikėja Natalija Bunkė su vyru, Simona ir Jonas Nainiai, Liepa Norkevičienė su vyru, Vilius Tarasovas bei kiti.

REKLAMA
REKLAMA

Tebuvo 33-eji

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad žinia apie D. Čižausko mirtį paskelbta sausio 2 d., pirmadienį. Žinia pasidalino velionio kolega ir bičiulis Karolis Akulavičius. Vyrui tebuvo 33-eji, vyras turėjo mažą dukrą, žmoną.

REKLAMA

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega Donatas Čižauskas…

Išliksi mano atmintyje, kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas. Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse. Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge“, – socialiniame tinkle rašė Karolis Akulavičius.

Naujienų portalo tv3.lt žurnalistams susisiekus su K. Akulavičiumi, jis sakė, kad su Donatu matėsi per Naujuosius metus.  Paprašytas pasidalinti paskutiniais prisiminimais, Karolis sunkiai rinko žodžius ir sakė, kad paskutinį kartą jiedu bendravo per Naujuosius metus. Abu koncertavo Biržų rajone, Suodeliškių dvare. 

REKLAMA
REKLAMA

Pasiteiravus, ar yra žinomos mirties versijos, vyras susilaikė nuo vertinimų ir pasklidusių žinių apie savižudybę: „Bendravome su juo ir viskas buvo gerai. Daugiau nelabai ką galiu pasakyti.“

Žiniasklaidoje keliama versija, kad vyras nusižudė, tačiau tv3.lt ši informacija kol kas nėra patvirtinta.

Paskutinė daina suvirpino širdis

Nors įprastai grupės „2 Donatai“ repertuare būdavo atliekamos linksmos, šokti kviečiančios dainos, tačiau dar lapkričio mėnesį atlikėjai savo gerbėjams pristatė ir kitą savo pusę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pristatęs naują lyrinę dainą „Esu žmogus“, Donatas Čižauskas atskleidė, kad ją parašyti užtruko dvejus metus. Per šį laiką atlikėjas dainą gludino, tobulino, kol galiausiai nusprendė, kad laikas yra ją pristatyti.

„Noriu, kad ši daina skambėtų lyriškai ir rimtai. Noriu, kad mūsų koncertuose žmonės suklustų ir įsiklausytų į žodžius. Daug kas galvoja, kad dainuojame tik linksmas dainas ir esame plevėsos „balių muzikantai“. Bet mes taip pat galime būti rimti, o ypač savo asmeniniuose gyvenimuose“, – tą kartą kalbėjo D. Čižauskas.

REKLAMA

Kadangi grupės „2 Donatai“ gerbėjai būdavo įpratę girdėti linksmas dainas, kurios kviečia šokti, D. Čižauskas lyrine daina norėjo perteikti idėją, kad neretai gerbėjai iš savo mėgstamų atlikėjų tikisi per daug, nors jie, kaip tą kartą sakė Donatas, yra visiškai tokie pat žmonės.

„Aš esu paprastas žmogus. Niekada nenoriu, kad kiti mane įsivaizduotų kitokį, nei esu, niekada nebandau savęs pateikti kitaip, nei yra realiame gyvenime.

Visi esame vienodi – visi turime silpnybių, visiems pasitaiko nesėkmių, visi taip pat vaikštome ant šios žemės, – šypsojosi jis. – Tačiau vis tiek kartais galima pajusti spaudimą iš aplinkos, kad jei esi „žvaigždė“, turi elgtis kitaip.“

Gerą žmogų (ne ikonas) žmonės gerbia ir be perfomansų bei girtų pasilojimų.
kad dangus butu atviras...
amziaus tauta. Supranta ir baznycios, ir Dievo svarba, ir laimingas tas zmogus, kuris taip islydimas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų