REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ištarti paskutinį „sudie“ ir pagerbti Donato Čižausko atminimą šiandien renkasi velionio šeima, artimieji, draugai, kolegos. Išpildžius artimųjų prašymą, jų rankose – vienas baltas gėlės žiedas.

Ištarti paskutinį „sudie“ ir pagerbti Donato Čižausko atminimą šiandien renkasi velionio šeima, artimieji, draugai, kolegos. Išpildžius artimųjų prašymą, jų rankose – vienas baltas gėlės žiedas.

REKLAMA

Plungėje esančiuose gedulo namuose „Žemaitijos gralis“, nuo 12 valandos atsisveikinama su grupės „2 Donatai“ lyderiu D. Čižausku. 

Velionio kolega Karolis Akulavičius anksčiau pranešė, kad išlydėjimas į Plungės Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią vyks penktadienį 13 val. Šv. Mišios už mirusį Donatą Čižauską bus laikomos nuo 13.30 val., vėliau urna bus laidojama Plungės Jovaišiškės kaimo kapinėse. 

Pagerbti kolegos D. Čižausko atminimo ketvirtadienio popietę atvyko ir žymūs Lietuvos žmonės. Tarp jų – artimi kolegos Karolis Akulavičius, Juozas Butnorius, humoristai Mantas Stonkus ir Mantas Katleris, dainininkas Rytis Cicinas, atlikėjos Irūna Puzaraitė-Čepononienė ir Ineta Puzaraitė-Žvagulienė.

REKLAMA
REKLAMA

Žiniasklaidoje keliama versija, kad dainininkas nusižudė, kol kas tv3.lt ši informacija nėra patvirtinta.

Netikėta netektis

Primename, kad šios savaitės pradžioje socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodė žinia apie grupės „2 Donatai“ nario Donato Čižausko mirtį. Skaudžia naujiena pasidalino velionio kolega Karolis Akulavičius. 

REKLAMA

„Noriu pranešti labai liūdną žinią. Mus paliko talentingas, nuostabus tėtis, vyras, mano kolega Donatas Čižauskas… Išliksi mano atmintyje, kaip talentingas kūrėjas ir dainininkas.

Tavo dainos išliks mūsų visų širdyse. Ilsėkis ramybėje, mano mielas Drauge“, – socialiniame tinkle pasidalinęs netektimi rašė Karolis Akulavičius.

Donatui Čižauskui buvo vos 33-eji. Vyras turėjo mažą dukrelę, mylimą žmoną. Žiniasklaidoje keliama versija, jog garsus atlikėjas nusižudė, tačiau naujienų portalui tv3.lt kol kas ši informacija nėra patvirtinta.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalo tv3.lt žurnalistams susisiekus su K. Akulavičiumi ir pasiteiravus, ar yra žinomos mirties versijos, vyras susilaikė nuo vertinimų ir pasklidusių žinių apie savižudybę: „Bendravome su juo ir viskas buvo gerai. Daugiau nelabai ką galiu pasakyti.“

Daina, įgavusi kitą prasmę

Skaudi žinia apie mylimo atlikėjo mirtį sukrėtė grupės „2 Donatai“ gerbėjus. Socialiniuose tinkluose žmonės ėmė dalintis 2021 metais išleista D. Čižausko daina, kurios žodžiai šiandien įgauna kitą prasmę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Dainą „Tebūnie“ klausydami gerbėjai mano, kad joje skambantys žodžiai daug ką pasako apie tai, kaip D. Čižauskas jautėsi ir visą tai sudėjo į dainą.

D. Čižausko dainoje „Tebūnie“ skamba šie žodžiai:

Ar šaltas lis lietus,

Į veidą vėjas pūs,

Pirmyn einu,

Aš pasiduodu...

Ar skaisčiai saulė švies,

Mane išeiti kvies,

Aš nejudėsiu,

Nes pasiduodu.

Ir tarp keturių, tarp keturių kampų,

Save aš pamečiau ir jau neberandu.

Ir tebūnie širdis,

Ar taip, ar taip daužyta šimtą kartų.

Žinau tik tiek – nereikia man daugiau,

Aš pasiduodu,

Nebenoriu jausti skausmo.

Po dainos įrašu „YouTube“ platformoje pasipylė daugybė komentarų. Įsiklausę į dainos žodžius žmonės ėmė sakyti, kad į ją sudėta daug emocijų, daugelis graudinosi ir linkėjo dainininkui lengvos paskutinės kelionės.

REKLAMA

Jautrūs kolegų žodžiai 

Išgirdę apie kolegos D. Čižausko netektį, jautrių žodžių velioniui negailėjo jį pažinoję kolegos, tapę artimais draugais. 

Prisimindamas Donatą Čižauską, televizijos laidų vedėjas Arūnas Valinskas pasakojo, kad Donatas buvo įvairialypė asmenybė, turėjusi daugybę talentų, puikų polinkį į muzikalumą.

„Jis buvo puikus kūrėjas. Kai kurie kiti Lietuvos atlikėjai į „2 Donatus“ žiūrėdavo net iš aukšto, tačiau tai tikrai buvo daroma tik iš savotiško pavydo. Donatas turėjo savo braižą, jo dainas galima lengvai atskirti. Taip pat jis buvo puikus tekstų autorius...

REKLAMA

Jis buvo ne tik muzikantas, tačiau ir labai mylintis gyvenimą, vitališkas žmogus – jo visur būdavo pilna. Jeigu jis jau kompanijoje yra, ta kompanija užsipildo, nes užtenka būtent vieno Donato. Būtent toks jis ir buvo. Kol kas sunku suprasti, kad kalbame apie jį kaip jau išėjusį žmogų“, – jautriai kalbėjo Arūnas Valiunskas.

Širdį veriančiais žodžiais ir prisiminimais taip pat dalinosi ir D. Čižausko kolega Juozas Butnorius, kuris minėjo, jog paskutinį kartą su Donatu matėsi gruodžio viduryje, kai koncertavo Šiaulių arenoje. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Jis buvo labai geros nuotaikos, puikiai nusiteikęs. Prisiminimai apie Donatą – patys šilčiausi, geriausi. Tai linksmas ir užsivedęs žmogus. Jis buvo nuoširdus.

Mudu siejo ne tik scena, darbas, bet ir pomėgiai, bendras laisvalaikis kartu. Mudu vykdavome kartu žvejoti stintų, jis dažnai mane pakviesdavo. Galiu pasakyti, kad tai ne tik nuoširdus bičiulis, bet ir didelis talentas“, – sakė J. Butnorius.

Jauno žmogaus. Neatlaikė gyvenimo. Tegul ilsisi jo siela ramybėje.
O kas jis per vienas tas Cizauskas ar galite parasyt man???
Kalta žmona manau... Kaip reikia nepastebeti kad kažkas Tavo vyrui blogai, arba kokia žmona turi būti, kad vyra daveda iki tokio elgesio...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų