REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiandien bus sunku laikytis atokiau nuo įtampos, norėsis kišti savo trigrašį. Teks suprasti, kad tai nieko nepakeis ir galiausiai teks susitaikyti su padariniais. 

Šiandien bus sunku laikytis atokiau nuo įtampos, norėsis kišti savo trigrašį. Teks suprasti, kad tai nieko nepakeis ir galiausiai teks susitaikyti su padariniais. 

REKLAMA

Avinas

Subtiliau reikškite nepasitenkinimą, jei kažkas netesės duoto pažado ar vilkins svarbų reikalą. Nepykite dėl konstruktyvios kritikos.

Tauras

Galite pasiduoti keistai įtakai, paminti kokius nors savo ar bendruosius principus. Gali apimti abejonės dėl neaiškios situacijos asmeniniuose santykiuose ar darbe. Neįsivelkite į intrigas.

Dvyniai

Nors įtemptai darbuositės, bet jūsų darbas bus įvertintas silpniau nei tikitės. Jeigu jums pavyks atgauti skolą, tai sutaupyti, išlaikyti tuos pinigus bus sunku.

Vėžys

Tikriausiai gyvenimas vers labiau taupyti, nuolat skaičiuoti pajamas bei išlaidas. Vykdykite finansinius įsipareigojimus, jei jų turite.

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas

Teks imtis reikalų, kur reikia intensyviai bendrauti su žmonėmis, reklamuoti. Regis, jus žeis bet koks abejingumas, jūsų pastangų ignoravimas. Nederėtų graužtis, jei jūsų nesupranta kai kurie žmonės.

REKLAMA

Mergelė

Jūsų mintys šiandien daugiausia suksis apie šeimos reikalus, pinigus. Artimo žmogaus problema gali tapti ir jūsų problema. Kažkas gali prašyti paremti ar tarpininkauti.

Svarstyklės

Venkite dviprasmiško elgesio su priešinga lytimi. Galite būti neteisingai suprasti ir patekti į keblią situaciją. Per didelis reiklumas neprives prie gero. Labiau pasirūpinkite vaikais, nesumenkinkite jų problemų.

Skorpionas

Darbo reikaluose jausitės pernelyg kontroliuojami. Senas pažįstamas gali paprašyti pagalbos įsidarbinant, tvarkant turtinius reikalus ir pan. Arba patys dėl to kreipsitės. Palanki reakcija galima, bet negarantuota.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Tam tikra prasme šiandien galėsite geriau pažinti savo draugus ir mylimuosius bei išsiaiškinti savo jausmus jų atžvilgiu. Jeigu dėl kažko konkuruojate, jūsų galimybės taps gana aiškios.

Ožiaragis

Būsite gana išradingi spręsdami, kaip racionaliau ir taupiau panaudoti lėšas, nebeeksploatuojamus daiktus.

Vandenis

Gali būti, kad jums teks atsisakyti kai kurių ambicijų, nes stigs palaikymo, solidarumo. Svarbu neprarasti savigarbos ir autoriteto. Apsiginkluokite kantrybe ir diplomatija.

Žuvys

Jūsų galva bus užimta svarbiais reikalais. Galimas nelengvas pokalbis su įtakingu asmeniu, politiku. Pasistenkite išlikti korektiški, jeigu teks išklausyti kitokią nuomonę, kritiką. Tam tikras perspėjimas gali būti ne iš piršto laužtas.

Vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų