• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šeštadienio horoskopas 12 Zodiako ženklų:

REKLAMA

Avinas.

Nepervertinkite savo galimybių: jokių avantiūrų nei tvarkant dalykinius, nei finansinius reikalus, nei jausmų srityje. Būkite kantresni su vaikais, net jei jie gadins nuotaiką ir jūsų turtą.

Tauras.

Nesmagus laikas, kai sunku ką nors pakeisti, kai tenka tik susitaikyti ir laukti. Atsirinkite veiklai tik svarbiausius dalykus, nesiimkite antraeilių, nebūtinų darbų. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai stiprinti. Galimi rūpesčiai dėl naminių gyvūnų.

Dvyniai. Nors ši diena sunki, jei užteks kantrybės ir diplomatiškumo, jūsų pastangos pasiteisins. Sėkmė ateis per artimus žmones, partnerį ar draugą.

Vėžys. 

Aplinkybės privers pamąstyti apie praradimus, nuostolius, išlaidas, skolas ir skolininkus. Likite taktiški ir kantrūs, nesitikėkite stebuklų. Tiesa, juos galite padaryti patys – pagalvokite, kam šiandien galite padėti (ne tik žodžiu).

REKLAMA
REKLAMA

Liūtas. 

Malonias, romantiškas nuotaikas trikdys netikėtai užgriuvę rūpesčiai, įvairūs reikalai. Teks nusileisti ant žemės ir paieškoti išmintingo sprendimo. Dabar ne laikas kirsti, nutraukti santykius su jums brangiu žmogumi.

REKLAMA

Mergelė

Aklu užsispyrimu dabar nieko nelaimėsite. Nešykštėkite jėgų svarbaus reikalo sėkmei.

Svarstyklės

Tikėtis greitų ir gerų pokyčių ankstoka – tvarkykite reikalus kantriai. Draugų pagalba bus reikalinga ir naudinga. Tiesa, likite kritiški aplinkinių nuomonei – nebūtinai viskas bus teisinga, ką išgirsite: galite tapti sugedusio telefono auka.

Skorpionas. 

Įsiklausykite į save, mažiau klausykite, ką kalba aplinkiniai. Nepervarkite savo jėgų – sunkiais darbais neužsiimkite, taupykite jėgas, saugokite gerą nuotaiką ir sveikatą. Daugiau laiko praleiskite su tais, kuriuos mylite.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys. 

Ramiau, atsargiau, taikiau. Didžiausias jūsų priešas – jūsų pačių nuotaikos, emocinės reakcijos. Nepervertinkite savo finansinių galimybių – jokių ilgalaikių įsipareigojimų. Venkite rizikingo vairavimo.

Ožiaragis. 

Neramus laikas – visur būkite atidesni, atsargesni. Mažiau reikškite savo nuomonę, neįsitraukite į apkalbas ar intrigas darbo kolektyve. Siekite kuo geresnių santykių šeimoje, neprieštaraukite sutuoktiniui.

Vandenis. 

Neskubinkite reikalų (ypač finansinių) tvarkymo. Nešykštėkite komplimentų ne tik reikalingiems žmonėms, bet ir artimiesiems. Nebūkite užsispyrę ir kategoriški, ypač bendraudami su vaikais.

Žuvys

Šiandien susitelkite ties namais, artimųjų poreikiais, pasistenkite kuo daugiau nuveikti jų labui – tegu tai bus savotiška dovana šeimai. Būkite atidesni savo mamai, jos savijautai, nuotaikoms.

Šaltinis: www.vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų