REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jei esate vienas iš šių Zodiako ženklų, rugpjūčio mėnuo jums bus tarsi dardėjimas kovos vežimu.

Jei esate vienas iš šių Zodiako ženklų, rugpjūčio mėnuo jums bus tarsi dardėjimas kovos vežimu.

REKLAMA

Portalas stylecaster.com išskyrė trejetuką Zodiako ženklų, kuriems rugpjūtį seksis prasčiausiai: 

Jautis

Šiuo metu jūs patiriate tiek daug pokyčių ir savijauta yra stulbinanti. Jūs paliekate nenuspėjamąjį Uraną, liepos 31 dieną sujungdami jėgas su Šiaurės likimo mazgu Jaučio ženkle ir dėl to prireiks viso rugpjūčio kad priprastumėte prie savo naujos realybės.

Jūs atitrūkstate nuo to, kas jums nebenaudinga, ir nusitaikote į kažką geresnio! Šį mėnesį saulė judės per jūsų jautriuosius ketvirtuosius namų ir šeimos namus, o tai gali atkreipti jūsų dėmesį į emocinį bagažą.

Svarstyklės

Šį mėnesį galite būti stiprių nuotaikų būsenoje, nes sužinosite, kur yra jūsų ribos ir kur patys turėtumėte nubrėžti liniją. Juk rugpjūčio 1 dieną Marsas sujungs jėgas su Urano-Šiaurinio mazgo jungtimi Jaučio ženkle jūsų aštuntuosiuose virsmo namuose, o tai gali iššaukti staigią ir netikėtą kažko pabaigą jūsų gyvenime.

REKLAMA
REKLAMA

Jei kažkas atima jūsų gyvybingumą ir verčia jaustis išsekusiu, gali būti laikas pradėti atsiriboti nuo to, kad ir kas tai bebūtų. Jūs nusipelnėte investuoti savo energiją į tai, kas turi tiek daug ilgalaikio augimo potencialo.

REKLAMA

Ožiaragis

Šį mėnesį atidžiai patyrinėsite savo gyvenimo intymumo lygį. Liūto saulei keliaujant per aštuntuosius susiliejančių energijų namus, ji verčia jus atpažinti, kur jūsų pradžia, bei to, ką  mylite, pabaiga. Vien todėl, kad rūpinatės kuo nors, nereiškia, kad turite leisti jam užimti kiekvieną jūsų gyvenimo centimetrą!

Nubrėžkite tam tikras ribas ir sužinokite, ką esate pasiryžę įveikti, kol tai dar neišslydo iš jūsų rankų. Nėra nieko blogo, jei savo energiją investuojate protingai, o ne nerūpestingai.

Iš kokios zulusų kalbos - verčiate savo astrologinius opusus? Ir ar bent retkarčiais patys paskaitinėjat, ką čia prikeverzojot? Ar tiesiog šiaip bbd įjungę, nes ir taip sueis?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų