REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Albanė stiuardesė, kuri mirė Stanstedo oro uoste vos nusileidus lėktuvui, prieš mirtį socialiniuose tinkluose dar spėjo pasidalinti paskutiniu įrašu, kuriame teigė, kad „myli savo darbą“.

Albanė stiuardesė, kuri mirė Stanstedo oro uoste vos nusileidus lėktuvui, prieš mirtį socialiniuose tinkluose dar spėjo pasidalinti paskutiniu įrašu, kuriame teigė, kad „myli savo darbą“.

REKLAMA

24 metų Greta Dyrmishi dirbo aviakompanijoje „Air Albanija“, kai gruodžio mėnesį, likus vos kelioms dienoms iki Kalėdų, staiga nualpo ir mirė, rašo mirror.co.uk.

G. Dyrmishi reguliariai dalindavosi akimirkomis iš savo darbo, dažnai keldavo nuotraukas ir vaizdo įrašus iš įvairių pasaulio kampelių, į kuriuos keliaudavo.

Mylėjo savo darbą

Viename socialinių tinklų įraše ji rodė iš lėktuvo matomas miesto šviesas naktį. „Štai kodėl aš myliu savo darbą“, – rašė ji.

Kituose įrašuose matyti, kad stiuardesė neseniai keliavo į Barį, Italiją, o kitoje nuotraukoje matėsi jos svetainė, pilna kalėdinių dovanų.

REKLAMA
REKLAMA

Paskutiniame jos įraše, kuris į jos „Instagram“ paskyrą buvo įkeltas likus kelioms dienoms iki jos mirties, matyti vaizdas pro lėktuvo langą, nufotografuoti ant žemės esantys pastatai ir kraštovaizdis.

REKLAMA

Esekso koronerių teismas trečiadienį paskelbė, kad G. Dyrmishi gruodžio 21 d. keliavo iš Albanijos sostinės Tiranos į Eseksą, kai staiga nualpo.

Ji nualpo lėktuve, jai buvo atliktas gaivinimas, suteikta pirmoji pagalba, tačiau, deja, ji mirė.

Rytų Anglijos greitosios pagalbos tarnyba pranešė, kad į pranešimą apie nualpusią moterį sureagavo du greitosios pagalbos automobiliai, pavojingų situacijų reagavimo komandos automobilis, greitosios medicinos pagalbos pareigūnų automobilis ir Esekso bei Hertso „Air Ambulance“.

REKLAMA
REKLAMA

Staigios suaugusiųjų mirties sindromas

Pomirtinio tyrimo metu paaiškėjo, kad jos mirties priežastis buvo staigios suaugusiųjų mirties sindromas. Esekso koronerė Michelle Brown sakė, kad G. Dyrmishi mirtis bus išsamiai išnagrinėta pagal protokolą.

Koronerė  M. Brown sakė: „Ši 24 metų moteris buvo stiuardesė, skrido iš Albanijos ir buvo lėktuvo priekyje, kai nualpo. Jai buvo suteikta pirmoji pagalba.

Po dešimties minučių nebepavyko užčiuopti pulso ir prasidėjo gaivinimas. Greitosios medicinos pagalbos medikai ją gaivino ir galiausiai patvirtino, kad ji mirė. Po skrodimo paaiškėjo, kad jos mirties priežastis buvo staigios suaugusiųjų mirties sindromas.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ji pridūrė, kad incidento metu „ji buvo Stanstedo oro uoste, lėktuvo priekyje, prie durų“, tai „atitinkamai laiku užfiksuota dokumentuose“.

Po G. Dyrmishi mirties „Air Albania“ išplatino pranešimą, kuriame teigiama: „Gruodžio 21 d., išlaipinus keleivius, vieną iš mūsų stiuardesių Gretą Dyrmishi ištiko širdies smūgis.

Nepaisant to, kad visa medicininė pagalba buvo suteikta nedelsiant, mes jos netekome.

Ji buvo nuvežta į ligoninę Londone, kur buvo atliktos visos būtinos procedūros. Nuo pat pirmųjų akimirkų „Air Albania“ susisiekė su jos šeima, mes esame šalia jų šią sunkią akimirką.

Išreikšdami pagarbą Greitai ir jos šeimai, nusprendėme sulaukę tinkamo laiko pasidalinti šia žinia su visuomene. Gretą visada prisiminsime kaip aistringą profesionalę, puikią kolegę ir artimą mūsų visų draugę. Tepagaili jos Dievas ir stiprybės šeimai. „Air Albania“ ir toliau palaikys jos šeimą.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų