Pasisėdėjimas bare baigėsi komoje: siaubinga 27-erių slaugytojos tragedija sukrėtė visuomenę

27 metų Ashleigh Charlesworth patyrė pavojingus sužalojimus − stipriai apdegė jos veidas, rankos ir krūtinė.

Incidentas įvyko balandžio 24 dieną Kings Head aludėje, Safolke. Mergina buvo skubiai nugabenta į ligoninę ir prijungta prie ventiliavimo aparato, baiminantis dėl jos plaučių būklės.

Ashleigh su savo pussesere tebėra ligoninėje, o kartu per sprogimą nukentėjęs jaunuolis išleistas namo, rašo mirror.co.uk.

Mergina dirbo slaugytoja Colchester ligoninėje, o spalio mėnesį perėjo dirbti į Virgin Care. Pandemijos metu ji dirbo, o pastaruoju metu padėjo pristatyti COVID-19 vakcinas.

Atlikta rankų ir odos transplantacija

Jai buvo atlikta abiejų rankų odos transplantacija ir ji dėvi specialią veido kaukę, padedančią gydyti veido nudegimus ir užkirsti kelią galimai infekcijai.

Teigiama, kad nešiojamą šildytuvą į aludę atvežė klientas ir jis buvo naudojamas be darbuotojų žinios.

Ashleigh tėtis Paul Charlesworth pasakojo: „Kažkas į aludę atvežė šildytuvą, tačiau jis sprogo, o degantis skystis pateko dukrai ir jos pusseserei ant veido. Jos stipriai nudegė ir buvo nugabentos į ligoninę. Dukrą pajungė prie plaučių ventiliavimo aparato ir dukart operavo rankas. Gydytojai nieko nedaro veidui, tikėdamiesi, kad oda sugis savaime. Jai ant veido uždėta speciali kaukė“.

Ponas Charlesworth sako, kad dar per anksti spėlioti apie patirtų nudegimų rimtumą: „Ji kenčia didžiulį skausmą, jos odą reikia valyti. Ashleigh tik dabar pradeda suvokti, kas įvyko. Tikrai labai gaila, kad kenčia mergina, kuri tiek daug gero nuveikė sveikatos apsaugos sistemos labui“.

Į siaubingą nelaimę pateko atsitiktinai

Ashleigh sesuo Stacey sako, kad „sesuo atsitiktinai pateko į siaubingą nelaimę“, o jos sužalojimai „gali pakeisti visą gyvenimą“. „Kairėje veido pusėje ir aplink kairę ausį  nudegimai yra labai gilūs. Tai nėra paprastas nusideginimas, tai siaubinga“, − aiškina ji.

Stacey pasakoja: „Ji prie šildytuvo sėdėjo šonu ir per vėlai suprato, kas atsitiko“.

Policija surinko įkalčius ir atlieka tyrimą. Vienas liudininkas savanoriškai davė parodymus. Niekas nebuvo suimtas.

REKLAMA

Kol policija po sprogimo tyrė įvykio vietą, aludė buvo uždaryta,  dabar ji vėl dirba.

Aludės King‘s Head savininkė „Facebook“ savo įstaigos puslapyje rašė: „Šildymo prietaisas aludei nepriklauso, jį atnešė vienas lankytojas, mums nežinant. Buvo  rimtai sužaloti trys lankytojai. Bendradarbiaujame su policija, tiriant šį įvykį, palaikome nukentėjusius ir jų šeimas bei meldžiamės už juos šiuo sunkiu metu.

Kartu norime padėkoti tarnyboms, aludės personalui bei lankytojams už jų pagalbą. Dėl didelio žiniasklaidos susidomėjimo, gerbdami nukentėjusiuosius, daugiau nieko nekomentuosime ir kviesime  mintimis juos palaikyti“.

Įvykį matę žmonės teigia, kad po sprogimo prie aludės matė apie 10 policijos mašinų, 10 greitosios pagalbos automobilių ir dvi ugniagesių komandas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų