Pasigaminkite šį mišinį namuose: įkyrių vabzdžių neliks nė kvapo

Šią vasarą saulės netrūksta – tai reiškia, kad dažniau atidarome langus ir į namus įleidžiama gaivaus oro. Nors oro nebus per daug, tačiau per daug gali būti kartu su juo į namus įskriejančių vabzdžių. Net jei langai uždaryti, atrodo, kad kai kurie vabzdžiai, pavyzdžiui, uodai, sugeba pralįsti net ir pro mažiausią tarpelį.

Ar žinojote, kad actas taip pat ir šiuo atveju daro stebuklus? Jį galite naudoti įvairiausiais atvejais – pavyzdžiui, acto galima įpilti ir į skalbyklę –  jis pašalins nemalonius kvapus – prakaitą, šlapimą ir pelėsį, kuris gali pradėti kauptis skalbimo mašinos.

Naudojant actą skalbimui prie drabužių taip stipriai nelips gyvūnų plaukai, o tai labai praverčia, jei namuose turite augintinių. Actas taip pat yra labai geras audinių minkštiklio pakaitalas – jis yra visiškai natūralus, kai tuo tarpų įprastiniuose minkštikliuose yra įvairių chemikalų, rašoma tips–and–tricks.co.

Actas gali padėti atbaidyti vabzdžius

Actas gali padėti ir atbaidyti vabzdžius nuo namų. Sumaišykite 150 mililitrų vandens ir 150 mililitrų acto buteliuke su purkštuku ir gerai jį pakratykite, kad skysčiai susimaišytų. Tuomet šiuo mišiniu išpurkškite langų rėmus iš vidaus ir iš išorės (jei pasiekiate – jei gyvenate aukštai, nerizikuokite iškristi pro langą!). Uodai labai nemėgsta acto kvapo, todėl nuo jūsų namų laikysis atokiai.

Šis mišinys padės atsikratyti ne tik uodų, bet taip pat ir vorų. Acte yra rūgščių, kurių vorai tiesiog nepakenčia. Todėl taip pat rekomenduojama juo išpurkšti tas namų vietas, kuriose dažniausiai pastebite vorus – spintas ir įvairius kampus. Nors actas turi gan stiprų kvapą, neverta jaudintis, kad jis iš miegamojo ar svetainės nedings. Kai tik actas išdžius, jo kvapo jau nebejausite.


Rašyti komentarą...
Živilė
2021-08-09 23:38:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ąčiū
Atsakyti
0

Živilė
2021-08-09 23:38:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ąčiū
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų