REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ sulaukė vaizdų iš šiaurinio miesto krašto. Skaitytojui užkliuvo rusišką trispalvę primenantis atrakciono apšvietimas.

Sekmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ sulaukė vaizdų iš šiaurinio miesto krašto. Skaitytojui užkliuvo rusišką trispalvę primenantis atrakciono apšvietimas.

REKLAMA

Atrakcionų parkas Kaune. Islandijos plentas 213A, Šiaurės prospekto žiedas.

Mirksi įvairiomis spalvomis, bet po to užsidega šitos ir dega ilgai. Nekaip atrodo“, – informavo kaunietis.

Ne pirmas kartas

Tačiau toks atvejis, kuomet panašios provokacijos įsiutina lietuvius yra ne vienintelis. Dar praėjusiais metais Palangos policijos pareigūnai buvo sulaukę juos nustebinusio pranešimo/ Išvydę ant balkono padžiautus Rusijos vėliavos spalvų skalbinius, tąkart palangiškiai įžvelgė galimą provokaciją.

Tąsyk pro Salomėjos Neries gatvėje stovintį namą ėjusius žmonės nustebino ir gerokai papiktino ant vieno balkono padžiauti skalbiniai. Tiksliau sakant – jų spalvos ir pastarųjų išdėstymo tvarka.

REKLAMA
REKLAMA

Baltos, mėlynos ir raudonos spalvų skalbiniai lyg tyčia džiūvo balkono išorėje. Ir pakabinti jie buvo labai jau simetriškai, spalvas išdėstant kaip ir Ukrainą užpuolusios Rusijos vėliavoje.

REKLAMA

Atvykę policininkai buto ir skalbinių šeimininką rado namuose bei su juo pasikalbėjo. Pasak Klaipėdos miesto apskrities VPK atstovės Andromedos Grauslienės, šis patikino, kad jokių blogų kėslų tikrai neturėjo.

Tuo labiau ir nieko, Ukrainoje vykstančio karo metu, nenorėjo provokuoti.

„Žmogus patikino, jog nematė kokia tvarka pakabino skalbinius ir nepagalvojo, kad jie gali sukelti kokių nors įtarimų dėl siekio provokuoti", – „Vakarų ekspresui" tą kartą teigė A. Grauslienė.

Laimei, pokalbis su pareigūnais padėjo. Po jo palangiškis skalbinius nuo balkono išorės nukabino.

Psichai ir paranojikai. Skalbiniai. Stulpas. Fejerverkai. Daug kur balta, mėlyna, raudona.
Tai net ir vaivorykštę reiks uždraust, nes joje daug yra spalvų! Staigiai naikinat baltą, mėlyną, raudoną spalvas, nes matomai yra sergančių žmonių, kuriuos šios spalvos piktina.
tokiam asilui gal geriau geltona melyna puskvailis
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų