atrakcionų parkas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atrakcionų parkas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atrakcionų parkas“.

Atrakcionas netikėtai sustojo aukščiausiame taške – žmonės kybojo pusvalandį

Visiems, bijantiems ekstremalių atrakcionų, atsirado dar viena priežastis tokių pramogų vengti – Amerikos Portlando mieste 28 pramogautojai sužinojo, kas yra tiikrai ekstremalu. Žmonės pakibo žemyn galva 30 metrų aukštyje ir taip kabojo virš pusės valandos, kol gelbėtojai juos nuleido žemėn. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Dvidešimt aštuoni ekstremalai nusprendė pakrutinti savo nervus atrakcione, kuris apverčia keleivius aukštyn kojomis.
2024-06-21

Vaizdelis privertė išsižioti: Disnėjaus pramogų parke pavojingai pakibo atrakcionas

JAV, Orlando mieste esančiame Disnėjaus pramogų parke sustreikavus amerikietiškiesiems kalneliams žmonės maždaug 30-čiai minučių liko kyboti dideliame aukštyje. Vaizdo įraše matyti, kaip Everesto kalneliais pavadintame atrakcione žmonės pagalbos laukė stačioje nuokalnėje. Vietos žiniasklaidos teigimu, kelionės svečiams įgulos nariai pasakė, kad pasivažinėjimas kalneliais kurį laiką bus sustabdytas ir nurodyta likti savo vietose.
2023-12-20

Pamatęs, kokiomis spalvomis šviečia stulpas, kaunietis įsiuto: „Atrodo nekaip“

Sekmadienio vakarą „Kas vyksta Kaune“ sulaukė vaizdų iš šiaurinio miesto krašto. Skaitytojui užkliuvo rusišką trispalvę primenantis atrakciono apšvietimas. „Atrakcionų parkas Kaune. Islandijos plentas 213A, Šiaurės prospekto žiedas. Mirksi įvairiomis spalvomis, bet po to užsidega šitos ir dega ilgai. Nekaip atrodo“, – informavo kaunietis. Ne pirmas kartas Tačiau toks atvejis, kuomet panašios provokacijos įsiutina lietuvius yra ne vienintelis.
2023-09-12

Atrakcionų parke – šiurpą keliantis vaizdelis: teko skubiai uždaryti kalnelius

JAV, Šarlotės miesto „Carowinds“ atrakcionų parko lankytoją pašiurpino vaizdas, kurį jis išvydo amerikietiškuose kalneliuose. Amerikiečio Jeremy Wagnerio birželio 30 d. filmuotame vaizdo įraše matyti, kaip atrakcionų atraminiame stulpe atsivėrė didžiulį pavojų pramogaujančių žmonių gyvybėms keliantis plyšys, tačiau amerikietiškieji kalneliai dar veikė visu pajėgumu.
2023-07-03

Švedijos atrakcionų parke nuo bėgių nuriedėjus vagonui, žuvo 1 žmogus, keli sužeisti

Viename Stokholmo atrakcionų parke sekmadienį nuo bėgių nuvažiavus amerikietiškų kalnelių vagonui vienas žmogus žuvo ir dar keli buvo sužeisti, pranešė Švedijos televizija. Pramogų parko „Grona Lund“ atstovai visuomeniniam transliuotojui SVT sakė, kad vienas iš atrakciono vagonėlių nulėkė nuo bėgių ir nukrito ant žemės. „Tai neįtikėtinai tragiškas ir sukrečiantis įvykis, – sakė parko atstovė spaudai Annika Troselius. – Deja, mums buvo pranešta, kad vienas žmogus žuvo ir daugybė yra sužeistų.
448 2023-06-25

Rojus ir vaikams, ir tėvams: viena kelionė – net 3 geriausi pramogų parkai

Vokietijos įvairovė – tokia plati ir įtraukianti, kad ši šalis dažnai atsiduria naujų patirčių ieškančių keliautojų taikinyje. Platus spektras neabejotinai atsispindi ir daugybėje pramogų parkų, kurių kokybe garsėja ši šalis. Įsimintinoms atostogoms gali pakakti ir vieno jų, tačiau kodėl šią vasarą nesileidus į nepamirštamą nuotykį – aplankyti net tris geriausius Vokietijos pramogų parkus, o kartu ir pažinti šalį.
2023-06-20

Košmaras pramogų parke: sulūžus atrakcionui žemyn krito 2 lankytojai

Užfiksuotas tikras košmaras pramogų parke – vėlai vakare Hyde parke esančiame „Winter Wonderland“ pramogų parke sulūžo „Slingshot“ atrakcionas, įstrigo du lankytojai. Populiaraus Londono kalėdinio atrakciono sėdimosios kapsulės modulis atsitrenkė į atraminę siję ir jame užstrigo du žmonės, manoma, kad abu jie – vyrai, rašo dailymail.co.uk. Atrakcione paprastai naudojamos elastinės virvės, kurios iššauna lankytojus į orą, šis atrakcionas veikia laidynės principu.
2022-12-15

Atrakcionų parke mergaitė patyrė tikrą siaubą – klykė, kol prižiūrėtojai atkreipė dėmesį

Kad kai kurios karuselės atrakcionų parkuose gali sukelti labai daug adrenalino, žino kiekvienas, kuris bent kartą yra išbandęs šią pramogą ar bent jau ją matęs iš arti. Tačiau viena mergaitė Alabamos valstijoje savo kailiu patyrė, ką reiškia, patirti dar ir tikrą siaubą, kai staiga supranti, jog tavo gyvybė kybo ant plauko.
2022-11-10

Tragedija atrakcionų parke: nufilmuota, kaip iš 50 m aukščio krenta žmonės

Kvapą gniaužiantys vaizdai iš atrakcionų parko Indijoje – nufilmuota, kaip iš 50-ies metrų aukščio sulūžus atrakcionui žemėn tėškiasi pusšimtis žmonių.  Linksmybės atrakcione Indijoje baigėsi siaubinga avarija. Gyventojai fiksuoja, kaip ratu besisukantis atrakcionas krenta iš 50-ies metrų aukščio. Sunku net įsivaizduoti, ką patyrė jame buvę žmonės. Po šios kraupios avarijos į ligoninę medikai išvežė bent 50 sužeistų žmonių, tarp jų – ir vaikų.
2022-09-06

Košmaras atrakcionų parke: neatsargus pasivažinėjimas pražudė paauglę

Kartu su bičiulėmis meksikietė Samatha Aguilar išsiruošė linksmybėms jaunimo pamėgtame „Sizzler“ atrakcionų parke. Deja, šėlsmas baigėsi katastrofa, kurios šešiolikmetės draugės, greičiausiai, nepamirš niekuomet. Ne pačiu pavojingiausiu, tačiau baimę keliančiu atrakcionu susižavėjusios mergaitės ryžosi rizikingam „pasiskraidymui“. Deja, parko darbuotojams aplaidžiai pasirūpinus trimis paauglėmis, šios išgyveno bene didžiausią gyvenimo košmarą.
2016-05-06
REKLAMA
REKLAMA

Ir pingvinai priversti švęsti Kalėdas

Pietų Korėjos atrakcionų parke, rizikuodami užsitraukti gyvūnų teisių gynėjų nemalonę, jo darbuotojai papuošė pingvinus kalėdiniais kostiumais, rašo dailymail.co.uk. Negana to, pingvinai turėjo dalyvauti šventiniame parade, skirtame žiūrovų pramogai. Lankytojų džiaugsmui, 9 pingvinų šeimynėlė, apsirengusi Kalėdų Senelio, eglutės ir, kas keisčiausia, zoologijos sodo prižiūrėtojo kostiumais žygiavo per netoli Seulo įsikūrusį populiariausią Pietų Korėjos atrakcionų parką.
2013-12-19

Palangoje atrakcionų savininko byla stringa dėl to, kad nerandama olandų kalbos vertėjo

Kadangi nerandama olandų kalbos vertėjo, Palangoje stringa atrakcionų savininko Olandijos piliečio Petruso Leanderio byla, kurioje jis teisiamas už dviejų ir daugiau žmonių nesunkų sužalojimą dėl neatsargumo. 42 metų P.Leanderis yra atrakcionų, kuriuose daugiau kaip prieš dvejus metus beveik valandai žemyn galva buvo pakibę vaikai, savininkas. Vėliau dviem vaikams buvo nustatytas nesunkus, o trims – nežymus sveikatos sutrikimas.

Barikados saugo Palangą nuo atrakcionų parkų

Bandys vėl įžūliai veržtis į Palangos centrą olandų verslininkai su savo skandalingai pagarsėjusiais atrakcionais ar ne? Rengdamiesi galimai atakai palangiškiai pristatė barikadų – išradingesnių nei Rusijos valdžia prieš mitinguotojus Maskvoje, rašo „Lietuvos rytas“. Šalia „Žuvinės“ restorano esantį kelią jau keletą savaičių užgriozdinęs komunalininkų šiukšliavežis. Be to, palei visą sklypo ilgį nuo J.Basanavičiaus gatvės įbetonuota dešimt granitinių rutulių.

Kaskadininkas išgyveno po neįtikėtino smūgio į automobilį

Brazilijos baikeris ir kaskadininkas šou programos metu stebuklingai išgyveno po siaubingo susidūrimo su automobiliu, po kurio jį nubloškė maždaug 20 metrų. Baikeris ne tik nenukentėjo, bet ir jau kitą dieną išėjo į darbą. Dviejų kaskadininkų pasirodymas vyko Brazilijos atrakcionų ir pramogų parke Beto Carrero World. Iš pradžių viskas klostėsi puikiai. Du vairuotojai rodė įvairius triukus su savo motociklais. Vėliau kaskadininkai pasiruošė atlikti sekantį triuką.
2011-12-03

At­rak­cio­nai ir estrada – ant be­dug­nės kraš­to

Šiau­lių Cent­ri­nia­me par­ke esan­tys at­rak­cio­nai šie­met girgž­dė­jo tik nuo vė­jo, o ne nuo pra­mo­gau­to­jų. Ša­lia esan­čio­je est­ra­do­je taip pat dar ne­šur­mu­lia­vo jo­kia šven­tė. Šiek tiek ap­ka­po­ti krū­mokš­niai bei prie­blan­da va­ka­rais jau­ku­mo ne­ke­lia. Ar šį Šiau­lių kam­pe­lį jau ga­li­me per­žeg­no­ti? Liūd­nas vaiz­de­lis Šiau­lių at­rak­cio­nų par­kas pri­va­ti­zuo­tas prieš ge­rus pen­kio­li­ka me­tų. Kiek­vie­nais me­tais pra­mo­gų ja­me vis ma­žė­ja.

Pietų Korėjoje esantis pramogų parkas „Okpo Land“

Pietų Korėjai priklausančioje saloje pavadinimu Geoje stovi šis niekieno nebenaudojamas „Okpo Land“ pramogų parkas. Parkas įsikūręs 200 tūkst. gyv. turinčio Opko miesto pašonėje. „Opko Land“ parkas buvo uždarytas 1999 metais po kraupaus įvykio, kurio metu maža mergaitė iškrito iš ančiuko formos bėgių automobiliuko ir nukritusi žuvo. Parko savininkas uždarė parką, tačiau mergaitės šeimai nesumokėjo nei cento.
2011-04-12

Rainbow MagicLand – pramogų parkų mėgėjams

Rainbow MagicLand, tai naujas pramogų parkas Romoje, oficialiai atidaromas ateinančią gegužės 26 dieną. Tad jei esate atrakcionų ir pramogų parkų gerbėjas šis taip pat, be abejonės, jums patiks. Kažkada burtai ir magija buvo visur, tačiau vieną dieną žmonės nustojo svajoti ir magija išnyko iš mūsų pasaulio, - rašo oficialus parko tinklapis rainbowmagicland.it.
2011-03-16

Atidarytas Harrio Poterrio atrakcionų parkas

Iki šiol Harrio Potterio fanai galėjo tik įsivaizduoti paslaptingą Hogwartso pasaulį, tačiau dabar jie galės jį pajusti – oficialiai atidarytas Harrio Potterio teminis parkas. Pasilinksminimų vieta Floridoje įkurta praėjus 13 metų nuo pirmosios knygos apie burtininką pristatymo. Preciziškai atkurta knygos atmosfera leidžia kiekvienam svečiui pasijusti burtininko kailyje. Kaip pasakojo Universal Creative, rengusios parką, vadovas, viską stengtasi atkurti maksimaliai tiksliai ir kruopščiai.
2010-06-18

Voverei uždrausta suptis atrakcionuose

Didžiosios Britanijos Stafordšyro grafystės atrakcionų parko “Alton Towers” vadovybė uždraudė vietos voverei artintis prie vieno atrakcionų. Kad pūkuotukė paisytų šio draudimo, prie šio atrakciono jau pastatyti ultragarsą skleidžiantys prietaisai. Pilkoji voverė, gavusi Soniko vardą, atrakciono lankytojų ir darbuotojų dėmesį patraukė, kai įlipusi į amerikietiškų kalnelių vagonėlį visą dieną jame suposi.
2010-03-22

Atrakcionų parkas skelbia „šlapimo konkursą“

Kas Didžiojoje Britanijoje turi bjauriausią šlapimo kvapą? Pramogų parkas „Thorpe Park“ panoro tai sužinoti: jis lankytojams siūlo šlapimo mėginėlius palikti tam tikslui įrengtose kabinose. Tuomet šlapimo smarvę vertins speciali komisija. Laimėtojui ne tik atiteks solidi piniginė sumelė, bet ir jo kvapas bus įamžintas naujame siaubo parko atrakcione.
2010-02-26
Į viršų