Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vestuvių fotografė siaubingai išsigando, nes vos nesugadino poros nuotraukų, netyčia pavertusi nuotaką „demonu“ su dviem burnomis.

Vestuvių fotografė siaubingai išsigando, nes vos nesugadino poros nuotraukų, netyčia pavertusi nuotaką „demonu“ su dviem burnomis.

REKLAMA

Išleidę daug pinigų šukuosenai ir makiažui, puošniai suknelei ir profesionaliam fotografui, daugelis porų tikisi, kad jų vestuvinės nuotraukos atrodys neįtikėtinai.

Tačiau peržiūrai  gavusi kelias nuotraukas, viena nuotaka liko priblokšta savo išvaizda, rašo mirror.co.uk.

Virto „demonu“

Jaunavedė Julia Oliver greitai atsiuntė el. laišką fotografei Tanyai Volt, kai pastebėjo, kad nuotraukose ji iš laimingos nuotakos virto „demonu“.

Po ilgos vestuvių šventės dienos išsekusi Tanya peržvelgė nuotraukas ir prieš pateikdama jas laimingajai porai atliko tik subtilius spalvų pataisymus.

Tik tada, kai jos klientė atsiuntė el. laišką, 30-metė fotografė suprato, kad viename paveikslėlyje ji iš tikrųjų suteikė Julijai antrą burną su iš smakro išlendančiais dantimis – tai atrodė labai keistai.

REKLAMA

Julijos ir Bretto Oliverio vestuvės įvyko Perte, Australijoje, 2018-ųjų kovą, tai buvo nedidelė intymi ceremonija kieme.

Tačiau neseniai internete vėl pasirodė linksmi vaizdai ir, nors Tanya tuo metu buvo siaubingai susierzinusi, ji sako, kad tai jai buvo vertinga pamoka – prieš siunčiant klientams nuotraukas, reikia labai kruopščiai patikrinti savo darbą.

Pridėjo burną

Tanya iš Sidnėjaus sakė: „Tai buvo vestuvės sode, Perto paplūdimyje, jos buvo gana mielos. Šventėje dalyvavo tik  artimiausi giminės, jaunieji davė gražius įžadus, tai buvo tikrai graži diena. Nuotraukoms redaguoti naudojau Adobe Lightroom.

Redagavau kelias nuotraukas vienu metu ir sinchronizavau redagavimus, kad nusiųsčiau jaunavedžiams peržiūrai. Norėjau sinchronizuoti spalvų korekcijas, kad išryškinčiau saulėlydžio geltonumą“.

Toliau ji aiškino: „Paprastai panaikinu žymėjimą laukelyje „dėmių pašalinimas“, kad pakeitimai nebūtų sinchronizuojami su visomis kitomis nuotraukomis.

REKLAMA
REKLAMA

Buvau tikrai pavargusi. Vestuvių fotografai dirba ištisą dieną, o vakaro pabaigoje norėjau, kad jie žvilgtelėtų į savo šventės nuotraukas. Bet gal turėjau pamiegoti, atsikelti, išgerti kavos ir išsiųsti jas ryte, nes būčiau jau truputį pailsėjusi. Neatidžiai patikrinau nuotraukos ir išsiunčiau jas. Gavau nuotakos atsakymą: „Man patinka nuotraukos! Beje, manau, kad galbūt padarėte redagavimo klaidą – aš turiu papildomą burną!“.

Laiške buvo ir juokingų jaustukų, todėl fotografei tai pasirodė juokinga.

„Kai pamačiau papildomą burną, vienintelis dalykas, kurį ji man priminė, buvo galbūt demonas, o gal Ksenomorfas iš „Ateivių“ su papildoma burna“, pasakoja ji.

Nors buvo sugėdinta, Tanya vis tik sugebėjo pasišaipytisavo nelaimės. Ji pridūrė: „Man buvo labai gėda, kai pamačiau kelias burnas“.

 

Fotografė iš to smagiai pasijuokė, o sutvarkyti buvo labai lengva. Jie atgavo savo nuotraukų albumą su visu anatomiškai teisingu kūno dalių skaičiumi.

REKLAMA
REKLAMA

„Nuo to laiko aš dar kartą tikrinu nuotraukas, todėl daugiau taip neatsitiks“, prisiekia Tanya.

Nuotaka Julia, kuriai dabar 30 metų, sako, kad jai ir jos 42 metų vyrui Bretui ši klaida atrodė „juokinga“, kai pirmą kartą tai pamatė.

Julija sakė: „Iš pradžių pamaniau, kad „šioje nuotraukoje kažkas ne taip“, o paskui, kai  pamačiau, buvo juokinga. Smagiai pasijuokėme su vyru ir mandagiai paklausiau Tanyos, ar yra koks nors būdas tai ištaisyti. Žinoma, ji tai padarė ir nuotraukas iš karto atsiuntė atgal, pašalinusi mano antrąją šypseną“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų