REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Nervus kaustanti užfiksuota akimirka, kai vos per kelis metrus prie vandeniu besimėgaujančių paplūdimio lankytojų prisiartina ryklys. Tose pačiose teritorijose plaukiojantys bei lengvai išprovokuojami bukasnukiai rykliai dažnai kaltinami žmonių užpuolimu.

Nervus kaustanti užfiksuota akimirka, kai vos per kelis metrus prie vandeniu besimėgaujančių paplūdimio lankytojų prisiartina ryklys. Tose pačiose teritorijose plaukiojantys bei lengvai išprovokuojami bukasnukiai rykliai dažnai kaltinami žmonių užpuolimu.

REKLAMA

Nors žinoma, jog jie mėgsta lankytis sekliuose vandenyse, drono pilotas Paul Dabill nustebo pamatęs, kaip arti jis priplaukė, rašo mirror.co.uk.

Paul iš Jupiter, Floridos valstijoje, pilotavo droną, kai vietiniame paplūdimyje pastebėjo, jog vienas ryklys priartėjo prie irklentės.

Dažni paplūdimio lankytojai

Jis sakė: „Jie dažni paplūdimio lankytojai. Matau juos kiekvieną kartą, kai pilotuoju droną. Tačiau jie paprastai nepriplaukia daugiau nei 15 metrų nuo paplūdimio – šis priartėjo daug arčiau, o tai pasitaiko tikrai retai“.

Paul filmuotoje medžiagoje matomas smalsus plėšrūnas, artėjantis prie paplūdimio ir praplaukiantis pro iš pažiūros išsiblaškiusį irklentininką.

REKLAMA
REKLAMA

Tada jis artėja prie kranto, kai tuo metu iš vandens išlipa moteris, matyt, nesuvokdama, koks pavojus jos tyko. Galiausiai ryklys patraukia nardytojų grupės link, o po to dar kartą grįžta prie irklentininko.

REKLAMA

 

47 metų Paul mano, kad ryklys tikriausiai į paplūdimį atklydo dėl maisto. Jis pabrėžė, kad pulti ryklys gali tik dėl dviejų aplinkybių.

„Viena iš jų jei ryklys sekliame drumzliname vandenyje vejasi žuvį, o žmogus plaukioja ar nardo toje vietovėje“, – sakė jis.

Bukasnukiai rykliai dažnai aptinkami upių žiotyse arba prie Floridos krantų

„Tuomet yra tikimybė, kad ryklys per klaidą gali įkąsti žmogui. Kitas scenarijus galimas tada, kai naras žvejoja po vandeniu. Kai žuvis nušaunama, ji ima kraujuoti, todėl ryklys puls ir bandys suėsti sužeistą žuvį.

REKLAMA
REKLAMA

Jei žvejys bus netoli žuvies, tada bukasnukis ryklys netyčia gali žmogui įkąsti“, ‒ tvirtino jis ir pridūrė: „Rykliai nepuola žmonių. Jei ryklys įkando, tai beveik visada per klaidą ryklio kelyje yra pasipainiojęs žmogus“.

 

Bukasnukiai rykliai dažnai aptinkami upių žiotyse arba prie Floridos krantų. Jie gali gyventi tiek gėlame, tiek sūriame vandenyje, o jūros gyvūnijos ekspertai teigia, kad jie dažnai plaukioja grupėmis.

Tipiškas bukasnukis ryklys yra iki dviejų su puse metrų ilgio ir gali sverti daugiau nei 680 kg. Laukinės gamtos ekspertai teigia, kad ši rūšis yra viena pavojingiausių ir agresyviausių ryklių ir yra trečia pagal išpuolių prieš žmones skaičių.

Ir butinai pydariugu sketis.
Ir seniai aisku kad amerikonai bando valdyt viska. Ir daro bardaka pasauly. Bet ir jie yra valdomi. Kaip ir kinai. Tiem irgi reiktu tylet kai salis yra konslageris.
Kinijos užsienio reikalų ministras Wang Wenbinas (Vangas Venbinas) sukritikavo JAV ir Jungtinės Karalystės veidmainystę, susijusią su J. Assange'o byla, sakydamas, kad "žmonės gali laisvai demaskuoti kitas šalis, bet jiems taikomos griežtos bausmės, jei jie demaskuoja JAV". "Kitose šalyse žiniasklaidos persekiojimas prilygsta "politiniam persekiojimui", o Jungtinėse Valstijose žiniasklaidos slopinimas reiškia "veikimą pagal įstatymą", – pridūrė Wang Yi. Kai kurios Vakarų šalys, vadovaujamos Jungtinių Valstijų, jau seniai eksportuoja karus ir neramumus, kišosi į kitų šalių vidaus reikalus ir sukėlė humanitarines katastrofas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų