Rašyti komentarą...
Špizdiec
Gal jie jais ir minta ?
Tai gal ten pydariugai slepesi?
Kuom cia lietuvai aktualu ble amerikos papludimiai :DDDD
Sakoma ryklių yra visose jūrose. Baltijos jūros rykliukas turbūt panašus labiau į skumbrę.
Nedekite tokiu baisiu nuotrauku. Ar bent perspekite N18.
@Koshmaras Kuri ta nuotrauka "tokia baisi"?
Kinijos užsienio reikalų ministras Wang Wenbinas (Vangas Venbinas) sukritikavo JAV ir Jungtinės Karalystės veidmainystę, susijusią su J. Assange'o byla, sakydamas, kad "žmonės gali laisvai demaskuoti kitas šalis, bet jiems taikomos griežtos bausmės, jei jie demaskuoja JAV". "Kitose šalyse žiniasklaidos persekiojimas prilygsta "politiniam persekiojimui", o Jungtinėse Valstijose žiniasklaidos slopinimas reiškia "veikimą pagal įstatymą", – pridūrė Wang Yi. Kai kurios Vakarų šalys, vadovaujamos Jungtinių Valstijų, jau seniai eksportuoja karus ir neramumus, kišosi į kitų šalių vidaus reikalus ir sukėlė humanitarines katastrofas.
@Lt Ir seniai aisku kad amerikonai bando valdyt viska. Ir daro bardaka pasauly. Bet ir jie yra valdomi. Kaip ir kinai. Tiem irgi reiktu tylet kai salis yra konslageris.
@Global ne konSlageris o konClageris.Rašytojau bl.
@Global
Durnas tu daiktas ,globaliai trnktas
@Lt Labai naudingas pseudopasisakymas. Tikriaiau norėtum,kad rusai ir lietuvius nebevadintų žmonėmis,kaip elgiasi su ukrainiečiais.Arba,kad Seimo narys ar nariai tyčiotųsi iš kitų.Tu tikiuosi nenorėtum,kad iš tavęęs ar tavo vaikų(jei turi)išsityčiotų pagal tokį kliedesį: "aš viršininkas,tu kvailys". Reikėtų galvoti ką mąstai ir ką rašinėji. Arba parašius perskaityti,gal nušvis ištuštėjusi galvelė ir nebesinorės skelbti parašytos nesąmonės.Juk pats supranti,kad atšliaužus rusui,iš LT net išdegintos žemės neliktų. Reikia džiaugtis,kad priklausome NATO ir ES.Reikia suprasti,kad skurdas ir panašiai būtų žyniai didesnis.Reikia visas puses matyti.
Idi nachu... rusiškas troli
Idi nachu... rusiškas troli
@Lt Bijai registruotis komentarams kituose portaluose, kad visi nepamatytų tavo rusiško IP adreso.
Ir butinai pydariugu sketis.
@Siurpas nuo fotkes Jei būtum pastabesnis/ė, tai žinotum, kad pidariugų vėliava sudaryta iš šešių spalvų, o vaivorykštė iš septynių. Sutapimas ar ne - truksta žydros spalvos.
@Relax Reikia labiau rimtesnį klausimą užduoti:"ką sakytų ar darytų,jei pats toks būtų.Antra,turėtų tokį sūnų ar dukrą".Išvytų iš namų,nušautų,papjautų,išaižadėtų(yra taip pasielgusių savo nelaimei ir tikybą dėstančių tėvų.Reikia daugiau domėtis,o ne nesąmones rašinėti.Bet,kaip sakoma, kieviename kaime savas durnius.Teatleidžia man kaimo žmonės,nes aš pats iš kaimo kilęs.
@Relax Čia 8 spalvos, jeigu įkerti
@Posible Deja tik 7
@Siurpas nuo fotkes Kas kam galvoj.
Į viršų