Paauglė mirė dėl siekio turėti tobulą odą: motina siunčia svarbią žinią pasauliui

Atėjus vasarai ne vienas norime atrodyti įdegę, todėl neskaičiuojame saulėje praleisto laiko. Medikai ir dermatologai tik gūžčioja pečiais ir nesuvokia, kaip žmonės gali taip elgtis. Jennifer Nicholson (50) įspėja visus tėvus, kad būtina apsaugoti savo vaikus, nes kartais pasekmės gali būti tragiškos. Moteris pasidalijo ir savo istorija, rašoma Daily Mail.

9

Jennifer teko išgyventi baisias kančias, kai praėjusį lapkritį mirė jos dukra, sirgusi odos vėžiu.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Odos vėžys gali gyvenimą paversti pragaru

Motina kaltina save dėl dukros mirties, mat per pačias karščiausias vasaras, niekuomet nepatardavo savo dukrai naudoti kremo nuo saulės.

Daktarai sako, kad jeigu motina būtų apsaugojusi savo dukrą, mirties būtų buvę galima išvengti.

„Nėra nei vienos dienos, kuomet nesigailėčiau savo sprendimo. Juk tam, kad pasiteptume kremu, mums tereikia vos 5 minučių. Tuomet sumažintume vėžio riziką“, - sako dukrą prieš metus praradusi moteris.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Anastaciai krūties vėžys buvo diagnozuotas net du kartus

Kalbėdama su „The Mirror“, ponia Nicholson pasakojo, kad su Freja, dabar jau mirusia dukra, ir jos mažąja sesute Lilly, nuo vaikystės keliaudavo į egzotiškus kraštus. Deja, nei Tailande, nei Turkijoje, moterys neskubėdavo teptis kremo.

REKLAMA

Motina sako, kad pirmuosius dalykus, kurie sukėlė nerimą, jog kažkas yra negerai, pastebėjo tik prieš kelerius metus. Pirmiausia dukra ant savo nugaros pastebėjo apgamą, kuris per kelerius mėnesius padidėjo net keletu centimetrų. Daktarai turėjo negailestingą prognozę – mergina serga odos vėžiu.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų