REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vėluojanti pavasario šiluma sutrukdė anksti pražysti gėlėms mūsų šalies soduose ir daržuose. Dėl to pirkėjai dažniau gėlių ieško prekybos vietose.

Vėluojanti pavasario šiluma sutrukdė anksti pražysti gėlėms mūsų šalies soduose ir daržuose. Dėl to pirkėjai dažniau gėlių ieško prekybos vietose.

REKLAMA

Prekybos tinklas „Maxima“ šiemet artėjant Motinos dienai pasiūlė  itin platų skintų gėlių asortimentą iš viso pasaulio, tačiau pirkėjai liko ištikimi rožėms.

Gėlių pardavimai Motinos dienos savaitgalį šiemet buvo apie keturis kartus didesni nei ankstesniais balandžio savaitgaliais. Populiariausių skintų gėlių trejetuke rikiuojasi rožės ir jų puokštės, gvazdikėliai ir tulpės.

Dažniausia perka rožes

„Mūsų parduotuves prieš Motinos dieną nuspalvino frezijos, alstromerijos, gerberos, saulėgrąžos, spalvotos gipsofilijos. O šių metų šventės akcentu tapo tulpių puokštės. Tulpės pasaulyje yra pripažintos 2022 metų gėle. Visgi tradiciškai ne vienerius metus prieš šią šventę jos turi rimtą konkurentę – rožę.

Būtent rožės ir jų puokštės dažniausiai perkamos gegužės mėnesį ne vienerius metus. Tam didžiulę įtaką turi būtent šį mėnesį švenčiama Motinos diena“, – pranešime spaudai sako Ernesta Dapkienė, minėto prekybos tinklo Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

REKLAMA
REKLAMA

Didžiausią skintų gėlių asortimentą minėto prekybos tinklo parduotuvėse sudaro žiedai iš Nyderlandų, tačiau pirkėjai gali rasti gėlių ir iš Ekvadoro, Lenkijos, Ispanijos, Jungtinės Karalystės bei Ukrainos.

REKLAMA

Artėjant Motinos dienai, išauga ir vazoninių augalų, sodinamų lauke prekyba. Pirkėjai dažniau ieško našlaičių, gvazdikėlių, begonijų ir pelargonijų. Šį savaitgalį taip pat net apie dešimt kartų išaugo chrizantemų bei kapų žvakių pardavimai – tokia tendencija minėto prekybos tinklo parduotuvėse pastebima kasmet.

Kiekvienam mėnesiui po gėlę

Atstovė pastebi, kad kiekvienas pavasario mėnuo turi savo gėlę. Tiesa, pirkėjų pasirinkimą koreguoja ir šv. Velykų data.

REKLAMA
REKLAMA

„Įprastai kovą, kaip ir balandį, perkamiausi būna tulpės ir narcizai. Pernai balandį TOP3 sąraše buvo ir gvazdikėlių puokštės.

Prieš šv. Velykas šiemet gėlių pardavimai išaugo apie du kartus, lyginant su kitomis balandžio dienomis, bet pirkėjai daugiausia rinkosi ne konkrečias gėles, o įvairias šventines kompozicijas, – aiškina E. Dapkienė. – Na, o kovą, žinoma, gėlių pardavimus veikia Kovo 8-oji, per kurią jie išauga dešimtis kartų.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų