REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Princas Harry prisiminė, kaip pirmąjį kartą princui Williamui ir Kate Middleton papasakojo apie savo naująją partnerę Meghan Markle. Apie mylimąją jis prabilo, kai visi kartu ramiai leido vakarą Kensingtono rūmuose, tačiau jų reakcija jį šokiravo.

Princas Harry prisiminė, kaip pirmąjį kartą princui Williamui ir Kate Middleton papasakojo apie savo naująją partnerę Meghan Markle. Apie mylimąją jis prabilo, kai visi kartu ramiai leido vakarą Kensingtono rūmuose, tačiau jų reakcija jį šokiravo.

REKLAMA

Princas Harry suprato, kad Meghan Markle yra toji vienintelė, kai naršydamas „Instagram“ pastebėjo jos nuotrauką. Tačiau norėdamas apsaugoti ją nuo varginančio karališkosios šeimos gyvenimo ir žiniasklaidos dėmesio, jis desperatiškai stengėsi nuslėpti jų santykius.

Keletą pirmųjų pasimatymų jiedu praleido privačiuose Londono klubų nariams skirtuose kambariuose. Pora artimiau susipažino jaukiai leisdama vakarus Harry kotedže Kensingtono rūmuose, taip pat vyko romantiškų atostogų į jiems artimas ir svarbias vietas.

Tačiau po kelių mėnesių draugystės Harry nusprendė kiek paatvirauti ir supažindino amerikiečių aktorę su savo artimiausiais žmonėmis, rašo mirror.co.uk.

REKLAMA
REKLAMA

Šeimos reakcija šokiravo

Kaip rašė savo knygoje „Spare“, pirmieji susitikimai su draugais praėjo labai gerai, todėl jis nusprendė žengti kitą žingsnį – supažindinti savo merginą su savo šeima.

REKLAMA

Princas Williamas ir princesė Kate buvo pirmieji, su kuriais Harry pasidalino naujiena apie santykius, kai vakarieniavo jų namuose Londone.

Jis teigia, kad jo brolis „žinojo, kad kažkas vyksta“, ir norėjo apie tai sužinoti daugiau.

Kai princas George’as ir princesė Charlotte buvo paguldyti miegoti, Harry žengė drąsų žingsnį – tačiau prasitarė tik tada, kai Kate ir Williamas pažadėjo laikyti šią naujieną paslaptyje.

Jis pradėjo nuo to, kad nauja jo mylimoji yra amerikiečių aktorė, o paskui pasakė, kad ji vaidina seriale „Kostiumuotieji“.

REKLAMA
REKLAMA

Knygoje Harry rašė: „Jų burnos prasivėrė. Jie atsisuko vienas į kitą. Tada Willis atsisuko į mane ir pasakė: „Nejuokauk“.

Liko suglumęs

Jis teigia iš poros išgirdęs, kad tai neįmanoma, tad Harry liko suglumęs. Tada Kate ir Williamas atskleidė, kad yra dideli serialo „Kostiumuotieji“ gerbėjai, todėl puikiai žinojo, kas toji Meghan.

Vėliau knygoje Harry prisiminė jų pirmąjį susitikimą ir prisipažino, kad jaudinosi labiau nei tada, kai pristatė savo mylimąją karalienei.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jis rašo: „Po kurio laiko durys atsidarė ir pasirodė mano vyresnysis brolis, kiek pasipuošęs. Gražios kelnės, gražūs marškiniai prasegta apykakle. Pristačiau Meg, kuri pasilenkė ir apkabino jį, o tai jį išgąsdino. Jis atšoko.

Willis neapkabindavo nepažįstamų žmonių, o Meg apkabindavo daugumą nepažįstamųjų. Ši akimirka buvo klasikinis kultūrinių skirtumų susidūrimas, tai buvo ir juokinga, ir žavu.“

Tai buvo labai trumpas susitikimas, nes Harry ir Williamas vyko į kelionę, tačiau jie apsikeitė keliais „šiltais žodžiais“.

Markle jau per pirmąjį susitikimą su karaliskos seimos nariais pademonstravo prastą elgesį, puldama glebesciuotis, galėjo bent susipažinti su etiketo taisyklėmis. Cia jokie " kultūrų skirtumai", tiesiog prasčiokiškas, familiarus elgesys.
Taip,jie karaliai,ir jokių viešų glebesciavimu,jie netgi viešai rankomis negali laikytis,toks etiketas,jeigu kas nežino,o ta amerikonka,išsiskyrusi,vetyta ir metyta,pasibaisėjo ....sosto įpėdinis....
Šokiravo ,kai patys artimiausi t,y,brolis pasako nejuokauk ,o Haris , mylėdamas merginą Meghan , tikėjosi išgirsti , pritariant žodį ,tai šaunu na ir t.t
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų