Rašyti komentarą...
falšyva tamsiaodė...
nenuoširdi,netikra....negraži
Nuo kada jūs komentatoriai pradėjot garbint Markle, kad ji protinga, išsilavinusi ir t.t.Gi pylėt ankščiau kibirais purvą ant tos porelės galvų.
Jau tie žurnalistai! Atkasė kažkokią senieną, kas buvo prieš kažkiek metų ir pateikė tautiečiams, kaip labai " įdomų " įvykį
Koks skirtumas koks zmogus Markle svarbu siltas geras žmogus .
@Jovita Ir kaip ji tave šildė savo gerumu? Gyvenai su ja? Aferistai visada mieli žmonės, kitaip jie nieko nepasiektų.
Karaliskiesiems buvo išankstinis nusistatymas prieš Meg,Juk pvz Kamila jie priėmė ir dangste,nors tai buvo absoliuti blogybe-lindo į seimą,kur maži vaikai,baisi kaip karas.O kas tuo tarpu blogai su Meg? Ar kad gražesnė už Katė?Kad amerikietė?Anglė gali būti paskutinė kale ir būsi gera?
Juokinga,pasisako ,,aukštuomenės ekspertai,,!!iki Megan visiems,kaip iki kosmoso..jos išsilavinimas ,etiketas,pasiekimai ir t.t.,kiekvienam neigiamam,,buduliui,, tik pasapnuoti ir papezėti ir belieka...
Vertinu abu HARĮ ir MEGAN...tai nuostabūs žmonės,nuostabi šeima !!!lai saugo dievas nuo visų purvakomentatorių ir purvinos žiniasklaidos..
Mieli žmonės.Megan yra žmogus,tai pirma,o antra ji nieko nenuskriaude.O Anglijos karalienė su visais ministrais išnaudojo kitas šalis, jų resursus,vaikus,organus,iš to lobo.Jie nedirbo ir mokesčių nemokėjo,tik naudojosi mūsų mokesčiais.Nieko Megan nenužudė.Diana irgi nužudė karaliai.Nebukit teisėjais.
Markle jau per pirmąjį susitikimą su karaliskos seimos nariais pademonstravo prastą elgesį, puldama glebesciuotis, galėjo bent susipažinti su etiketo taisyklėmis. Cia jokie " kultūrų skirtumai", tiesiog prasčiokiškas, familiarus elgesys.
@Etiketas Taip,jie karaliai,ir jokių viešų glebesciavimu,jie netgi viešai rankomis negali laikytis,toks etiketas,jeigu kas nežino,o ta amerikonka,išsiskyrusi,vetyta ir metyta,pasibaisėjo ....sosto įpėdinis....
@Taip O Kamila angelas mat?
@Jo Kamila rado su kuo lyginti,Haris jaunas princas,galėjo išsirinkti tinkama,tiek panelių,o čia.....katastrofa karalių šeimai.,.
jinai nežino etiketo aukštuomenės ir elgiasi ,kaip mes visi
@tiesiog Prasčioke,matėme jos motina.

Šokiravo ,kai patys artimiausi t,y,brolis pasako nejuokauk ,o Haris , mylėdamas merginą Meghan , tikėjosi išgirsti , pritariant žodį ,tai šaunu na ir t.t

Skaitomiausios naujienos
Į viršų