Orchidėja žydės visus metus: 1 triukas sukraus dar neregėtus žiedus

Orchidėjos iš tiesų yra bene labiausiai mylimos lietuvių namų gėlės. Drauge su pavasariu prasidėjo ir jų žydėjimo metas, todėl šiandien atskleisime vieną gudrybę, kuri padės sukrauti orchidėjoms dar nematytą skaičių žiedų, rašo lifehacker.com

38

Viskas, ko jums prireiks šiai gudrybei - vos kelių kubelių ledo. Geriausia tam pasiruošti iš anksto ir iš vakaro ledo kubelių formą pripildyti vandens bei palikti ją šaldiklyje. 

(38 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pavasario pranašės: orchidėjų žydėjimas jau prasidėjo

Siekiant užtikrinti orchidėjų tinkamą vandens balansą, naudosime būtent ledo kubelius. 

Kartą per savaitę į orchidėją įdėkite vieną ledo kubelį, jeigu orchidėja didesnė, naudokite du ledo kubelius. 

Štai ir viskas! 

Primename, kad esame jums pasakoję ir apie orchidėjos laistymą su gintaro tabletėmis. Būtent jos gali padėti net ir pradėjusiai vysti orchidėjai.

Gintaro rūgšties tabletė puikiai atgaivina orchidėjas po to, kai jos buvo transportuojamos, pakeitė gyvavimo vietą. Reguliarus šios rūgšties naudojimas prailgina jų žydėjimo trukmę, stimuliuoja šaknų formavimąsi, aktyvina jos spalvą.

Rūgštis padeda palaikyti žydėjimui palankią temperatūrą. Gintaro rūgšties tirpalą ruoškite taip: prireiks vienos tabletės, kurią turėtumėte praskiesti su 1 litru kambario temperatūros vandens.

Iš pradžių tabletę praskieskite 200 ml vandens, o vėliau supilkite likusį vandenį. Viskas, mišinys orchidėjoms paruoštas – belieka juo palaistyti mylimą gėlę.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų