Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Būsima nuotaka išgarsėjo Tiktoke – ji filmuke parodė savo vestuvinį manikiūrą, kuris taip šokiravo žmones, kad jie komentaruose rašė, kad reikėtų vestuves atšaukti.

Būsima nuotaka išgarsėjo Tiktoke – ji filmuke parodė savo vestuvinį manikiūrą, kuris taip šokiravo žmones, kad jie komentaruose rašė, kad reikėtų vestuves atšaukti.

REKLAMA

Vestuvių diena turėtų būti viena laimingiausių dienų gyvenime, todėl visi nori atrodyti ir jaustis kuo geriausiai. Turėdama tai omenyje, moteris manikiūrą rezervavo aštuonioms valandoms likus iki tos akimirkos, kai turėjo žengti prie altoriaus.

Šia proga ji pasisamdė žymią nagų stilistę ir už šį malonumą sumokėjo kone 200 JAV dolerių. Bet išėjusi iš salono ji taip persigando, kad nusprendė manikiūro rezultatais tuoj pat pasidalinti Tiktoke, rašoma mirror.co.uk.

Nuotaka norėjo ne to

Šis vaizdo įrašas nuo to laiko buvo peržiūrėtas 820 000 kartų. Jame moteris dokumentuoja visą manikiūro procesą ir niekas tiksliai negali pasakyti, kas čia atsitiko.

REKLAMA

„Mano vestuvės po 8 valandų, ir aš nuėjau pas naują manikiūrininkę“, – filmuke rašė ji. – „Ji aiškina, kad mano pirštas kreivas, o ne nagas. Aš sumokėjau 195 dolerius už manikiūrą, ir dar 25 dolerių papildomą mokestį. Labai liūdna, ką dabar daryti?“ – klausė ji.

@crybabynails it’s giving #flarenails #ducknails #fyp #fypシ #nails #nailtech #storytime ♬ It's Givin - Latto

Manikiūrininkė nuotakai sutvarkė nagų formą dilde, nušlifavo ir nulakavo – jos darbo rezultatas buvo smėlinės ir baltos spalvos nagai su apversto trikampio formos perėjimu, o vienas nagas buvo papuoštas mažomis gėlytėmis. Tačiau pasirodo, nuotaka norėjo ne to...

Internautai siūlė atšaukti vestuves

Vaizdo įrašas jau buvo peržiūrėtas daugiau nei 26 000 kartų ir surinko 700 komentarų iš apstulbusių žiūrovų.

Viena moteris rašė: „Dabar jau nieko nepadarysi, atšauk vestuves“.

Kitas žmogus pridūrė: „Prašau, pasakykit, kad čia juokauja“.

„Mieloji, eik aiškintis su banku“, – patarė trečia.

Dar viena: „Man silpna darosi, pasižiūrėjus į tą kreivą“, – ir pridėjo juoko emodžių. Jai nuotaka atsakė: „Ji man sakė, kad toks mano pirštas“.

REKLAMA
REKLAMA

Kai kam nelabai patiko parinkta manikiūro forma, ir jie dėl to kritikavo manikiūrininkę, bet, pasirodo, pati nuotaką išsirinko tokią formą.

„Bet tai kodėl tu išsirinkai anties nagus?“ – klausė viena komentatorė. Nuotaka greitai jai atsakė: „Nes man jie patinka?“ Pasirodo, ji taip nagus lakuojasi jau seniai – jos profilyje galima rasti daugelį tokio manikiūro nuotraukų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų