Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Moteris pasidalijo, kaip ji „grįžo namo ir verkė“, kai sužinojo, kad jos siuvėja savavališkai pakeitė vestuvinę suknelę – ir netgi nukirpo suknelės šleifą.

Moteris pasidalijo, kaip ji „grįžo namo ir verkė“, kai sužinojo, kad jos siuvėja savavališkai pakeitė vestuvinę suknelę – ir netgi nukirpo suknelės šleifą.

REKLAMA

Daugelis moterų svajoja apie savo vestuvių dieną nuo mažų dienų – nuo  šventės vietos iki suknelės. Taigi, ką darytumėte, jei siuvėja sugadintų jūsų svajonių suknelę?

Taip nutiko vienai moteriai iš JAV, kuri tvirtina, kad jos siuvėja pakoregavo suknelę net nepasitarusi, palikdama nuotaką ašaroti, rašo mirror.co.uk.

Niki Weinstock pasidalijo savo istorija „TikTok“ paskyroje @niki_weinstock, kur ji įkėlė vestuvinės suknelės nuotrauką.

Net neatsiklaususi nukirpo suknelės šleifą

Antrame vaizdo įraše ji išsamiai išdėstė viską, kas su suknele buvo negerai, ir pridūrė, kad siuvėja taip pat nukirpo suknelės šleifą net neatsiklaususi.

REKLAMA

„Ko aš norėjau, tai įdėti rankoves, nes dizaineris tuo metu buvo išvykęs iš šalies ir negalėjo to padaryti pats“, paaiškino ji.

„Taigi dizaineris man davė audinio, kad galėčiau pridėti rankoves. Suknelės pečių linija netiko rankovėms, taigi siuvėja pasakė, kad galės man sukurti permatomas rankoves ir užpildyti trūkstamą pečių liniją su trupučiu aplikacijos“.

@niki_weinstock Reply to @user8675026227272 #greenscreen also cut off my train without asking #foryou #fyp #weddingdress #weddingdressfail #weddingtiktok ♬ original sound - Niki Weinstock

Siuvėją rekomendavo kiti

Tačiau rankovės nebuvo permatomos, kaip mergina prašė, jos buvo didelės ir pūstos. Niki taip pat patvirtino, kad ji nuėjo ne pas pigią siuvėją, bet pas tą, kurią jai rekomendavo visi gimtajame mieste.

Vėliau mergina teigė, kad siuvėja „grasino paduoti į teismą, jei nesumokėsiu 300 USD už „jos atliktą darbą“, nors tai nebuvo tai, ko ji norėjo.

REKLAMA
REKLAMA

Nuo tada, kai buvo paskelbtas vaizdo įrašas, jis sulaukė daugiau nei 11 000 „patiktukų“ ir šimtų komentarų iš žmonių, kuriuos pribloškė siuvėjos įžūlumas.

„Tai bent sujaukė! Tačiau galutinis vaizdas yra be galo nuostabus!!!!“, sakė vienas žmogus.

Tuo tarpu kita pridūrė: „Jūs sumokėjote už audinį. Ji jus apgavo. Siuvėja nedaro nieko savavališkai, ji turi pildyti kliento norus“.

Trečia pridūrė: „Šaunuolė, kad apsiverkėte tik grįžusi namo. Aš verkiu retai, bet tikrai būčiau apsibliovus vietoje“.

Kiti pasidalijo panašiomis savo siaubo istorijomis. Vienas mergina sakė: „Man nutiko tas pats! Suknelę baigė tvarkyti tik vestuvių dieną“.

Kita rašė: „Dirbau vestuvinių suknelių parduotuvėje. Siuvėja paliko nedidelę riebalų dėmę ant pamergės suknelės ir bandė mus dėl to kaltinti. Užtrukau dvi valandas, kol dėmę išvaliau“.

Trečia pridūrė: „Teko pirkti naują suknelę likus 5 dienoms iki vestuvių“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų