Nuotaka nežino ką daryti – sesuo grasina sugadinti jos vestuves

Nuotaka paprašė patarimo internete, kai jos vyriausioji pamergė pranešė, kad ji nešis savo kūdikį ir laikys jį rankose prie altoriaus – ir žindys, jei norės.

Kalbant apie vestuves, dažnai norima, kad jos būtų elegantiškos ir daugelis porų nusprendžia nekviesti vaikų į savo ypatingą dieną, nes bijo, kad jie gali ją sugadinti.

Viena būsima nuotaka leido mažiesiems dalyvauti jos vestuvėse ir pasakojo, kad jos sesuo, vyriausioji pamergė, likus kelioms susilauks kūdikio.

Natūralu, kad ji tikisi, kad naujagimis bus šventės metu, tačiau tikėjosi, kad sesuo leis savo vyrui laikyti kūdikį, vykdydama savo pareigas vestuvių vakarėlio metu.

„Reddit“ forume moteris guodėsi, kad sesuo atsisako leisti laikyti kūdikį vyrui, o vietoj to planuoja nešti savo sūnų ir laikyti jį rankose prie altoriaus – ir sako, kad net maitins krūtimi priešais altorių, jeigu vaikas išalks, rašoma mirror.co.uk.

Nuotaka, suprantama, labai jaudinasi dėl to, kad didžiąją dieną tai gali sukelti nesklandumų, ir nori sužinoti, ar klydo prašydama sesers to nedaryti.

„Aš tuokiuosi 2021 m. liepos pabaigoje. Mano sesuo yra mano vyriausia pamergė ir šiuo metu ji laukiasi ketvirto vaiko. Jos gimdymas numatytas kelios savaitės iki mano vestuvių, ir aš džiaugiuosi, kad mano vestuvėse bus kūdikis.

Tačiau ji pateikė keletą komentarų, kurie man kelia šiek tiek nerimą. Ji man ne kartą yra sakiusi, kad prie altoriaus ji laikys savo naują kūdikį, nepaisant mano prieštaravimų. Ji planuoja ceremonijos metu laikyti kūdikį ir prireikus jį net pamaitinti“, – rašo ji.

Grasina sugadinti šventę

Nuotaka sako, kad pati ceremonija netruks ilgai – tik apie 20 minučių, taigi sesuo be kūdikio būtų neilgai.

„Aš jai pasakiau, kad ji šventės metu yra laukiamas ir jos naujagimis, bet aš nenorėčiau, kad ji laikytų kūdikį prie altoriaus. Kūdikis gali verkti, kakoti, jam reikia valgyti ir pan. Ji reikalavo, kad ceremonijos metu ji laikytų savo kūdikį – kitaip ji nedalyvaus“, – tęsia ji.

REKLAMA

Dar labiau situaciją blogina tai, kad sesuo taip pat pagrasino pasakyti savo kalboje per vestuves, kad nuotaka yra „bloga teta“ arba priversti savo vaikus „prieštarauti“ vestuvių viduryje, jei ji negalės laikyti savo kūdikio.

 „Manau, kad ji stengiasi būti juokinga, tačiau visi šie komentarai vargina ir skaudina“, – užbaigia ji.

Į pranešimą atsakė šimtai žmonių, daugelis stojo į nuotakos pusę.

„Tikriausiai turėtumėte išmesti ją iš vestuvių puotos, jei ne iš visų vestuvių, nes skamba taip, kad ji planuoja vienaip ar kitaip padaryti, kad visa diena suktųsi apie ją“, – rašė vienas.

„Atsižvelgdamas į jos grasinimus dėl kalbos ir prieštaravimą vestuvėms, aš jos nebekviesčiau. Ji ir jos vaikai gali likti namuose“, – rašė kitas.

„Išmesk ją iš savo vestuvių ir pasakyk kunigai, kad neklaustų apie prieštaravimus. Tada pasakyk seseriai, kad jei ji nori pradėti ką nors, kad atkreiptų dėmesį į save, paprašysi, kad ji išeitų iš vestuvių ir nutrauksi ryšį su ja“, – sakė kitas.


Rašyti komentarą...
L
Liepa
2021-06-21 12:38:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Išvis vaikams vestuvėse ne vieta tai suaugusiųjų šventėDėl sesers nesigadinčiau šventės tegul sėdi su vaiku namie jeigu taip kelia reikalavimus dar toks mažas vaikas tarp tiek daug žmonių Jam vieta saugiau namie
Atsakyti
-2

L
Lile
2021-06-21 11:30:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikas svarbu,bet tai seses svente,20 min palikt kudikeli paglobot,nieko nenutiks. Jug galima vaikams skirt vieta,ir sventei surast aukle. Randat problema
Atsakyti
-4

S
Saulė
2021-06-21 15:24:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiais, coronos, laikais į vestuves su kūdikiu ant rankų?! Nesuprantu sesers
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų