Krysko ir Milius žengė prie altoriaus: į ceremoniją smalsuoliai įleisti nebuvo

Šiandien 16 val. Anykščių rajone susituokė dainininkai Karina Krysko ir Jeronimas Milius. Sutuoktuvių ceremonija buvo privati ir vyko uždaroje teritorijoje, į kurią negalėjo patekti smalsuoliai bei pašaliniai asmenys. Ceremoniją stebėjo apie 60 kviestinių svečių: jaunųjų šeimos nariai, draugai ir artimieji.

5

„Tai – mūsų diena, kurios laukėme ir kuriai ruošėmės beveik metus! Su pačiais artimiausiais dalinamės savo džiaugsmu ir šilčiausiomis emocijomis.  Jei tik būtų galimybė  - niekas kitas apie tai išvis nežinotų. Kadangi taip paprastai būti negali – priimame jūsų nuotolinius sveikinimus!“ – pranešime spaudai sakė Jeronimas Milius.  

„Mėgaujamės šia akimirka, stengiamės sugerti į save kiekvieną momentą, kad šis laimės ir pilnatvės jausmas išliktų atmintyje visam gyvenimui“, – sakė Karina Krysko.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karina Krysko ir Jeronimas Milius

Ji prisipažino, kad ilgas pasirengimas vestuvėms jai šiek tiek asocijavosi su pasirengimu dideliam ir svarbiam miuziklui. „Panašiai viskas vyksta. Labai ilgai ruošiesi, mėgaujiesi kūrybiniu procesu, jaudiniesi, lauki premjeros, o tada ateina ta lemtinga diena ir viskas akimirksniu prabėga. Tai gi, galima sakyti, kad ką tik įvyko svarbiausias mano gyvenimo miuziklas“, –  šypsojosi ji.

Tokios asociacijos kyla ne veltui – abu dainininkai ryškiausios Lietuvos miuziklų žvaigždės. Jie atlieka pagrindines roles garsiausiame lietuviškame miuzikle „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“. Taip pat yra patvirtinti ir naujo miuziklo, kurio pavadinimas dar neskelbiamas pagrindiniams vaidmenims.

Likus kelioms dienoms iki vestuvių dainininkai pranešė ir apie savo norą vystyti atskiras solines karjeras bei pristatė naujas dainas. 

Po vestuvių ceremonijos pora planuoja išvykti trumpo medaus mėnesio.


Rašyti komentarą...
J
Jojo
2021-06-18 07:30:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skersą dėjau ant jų man p..... Kaip jie gyvena
Atsakyti
-1

S
Sėkmė
2021-06-21 22:14:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži Karina,Jeronimas šalia-nuostabi pora!Gražiai porai-gražaus gyvenimo kelio!
Atsakyti
0

s
sungaile
2021-06-24 09:13:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau ta karina gerai pavarineta kokiu 5- kiu jaruks galejo jauna pasiimt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų