Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Buvęs mokytojas išėjo dirbti į karinį jūrų laivyną, tačiau kadaise klasėje jo padarytas poelgis pakeitė vienos mokinės gyvenimą, rašoma mirror.co.uk.

Buvęs mokytojas išėjo dirbti į karinį jūrų laivyną, tačiau kadaise klasėje jo padarytas poelgis pakeitė vienos mokinės gyvenimą, rašoma mirror.co.uk.

REKLAMA

Šia istorija socialiniame tinkle pasidalijo pats istorijos herojus. Jis pasakojo, kad prieš maždaug šešerius metus klasėje turėjo mokinę, kuri buvo labai nedrąsi, tyli ir uždara. Taip pat ji visą laiką per pamokas kažką rašė savo užrašų knygutėje.

Buvęs mokytojas vieną kartą nusprendė pažiūrėti per petį ir perskaityti, ką mokinė rašo.  Jis pamatė tokias frazes: „Aš baisi“. „Aš kvaila“. „Niekas manęs nemėgsta“. „Visi manęs nekenčia“ ir panašiai.

Nieko negalvodamas, jis paėmė iš jos knygutę ir pradėjo rašyti visiškai priešingus dalykus.

„Parašiau, kad ji šauni, graži, protinga, mylima ir reikalinga“, – prisiminė buvęs mokytojas. Tuomet knygutę grąžino mokinei.

REKLAMA

Jis sakė, kad nemanė, jog padarė kažką įspūdingo, tačiau pastebėjo, kad mokinė pradėjo vis daugiau kalbėti per pamokas, tapo drąsesnė ir labiau pasitikinti savimi.

Po kurio laiko, jau tarnaudamas kariniame jūrų laivyne ir būdamas kitoje šalies pusėje, jis pradėjo susirašinėti su viena moterimi. Bendraudami jie sužinojo, kad yra kilę iš to paties krašto. Dar daugiau – jis dirbo, o ji mokėsi toje pačioje mokykloje. Taip jie išsiaiškino, kad yra pažįstami, ir prisiminė istoriją su užrašų knygute.

REKLAMA
REKLAMA

Buvusi mokinė negalėjo patikėti, kad bendrauja su tuo pačiu mokytoju, kadaise parašiusiu jai gražių ir įkvepiančių dalykų. Ji prisipažino, kad vis dar saugo knygutę ir atsiverčia ją, kai būna liūdna ir sunku.

„Aš netekau žado. Ir beveik pradėjau verkti. Juk dabar retai girdime iš mokinių, kad mokytojai jiems turėjo kokios nors įtakos. Aš dirbau tik keletą metų, bet tikrai stengiausi ir visais rūpinausi. Ir nors supratau, kad tai ne mano kelias, tačiau džiaugiuosi, kad tuo metu padariau kažką gero“, – socialiniame tinkle istoriją apibendrino buvęs mokytojas.

Po jo įrašu žmonės komentavo: „Mums reikia daugiau tokių mokytojų ir žmonių kaip jūs. Ačiū, kad esate toks geras žmogus“. Dar kiti rašė: „Mokytojai ne tik išdėsto medžiagą, bet ir kitaip paruošia ateičiai – bravo jums“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų