Gairės

mokytojas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „mokytojas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „mokytojas“.

Plinta siaubingas vaizdo įrašas iš Klaipėdos: negalėjo patikėti savo akimis

129
Klaipėdoje pirmas sniegas džiugina vaikus, bet nevalytos gatvės iš proto veda vairuotojus. Istorijos ir pilietiškumo mokytojas Ignas Kasparas, dirbantis Klaipėdoje iš savo „Facebook“ draugo sulaukė vaizdo įrašo, kuriame matoma, kaip vairuotojas naudoja smurtą prieš vaikus, kurie mėtė sniego gniūžtes į pravažiuojančius automobilius. „Man šį įvyki atsiuntė vienas iš mano „Facebook“ draugų, kuris norėtų likti anonimas.
129 2023-12-06

Mokytoją Prancūzijoje nužudžiusio vyro motina sako, kad jį radikalizavo tėvas

Praėjusį mėnesį Šiaurės Prancūzijoje mokytoją nužudžiusio vyro motina sakė kaltinanti jo tėvą dėl to, kad šis radikalizavo jos sūnų. 20-metis Mohamedas Mogučkovas spalio 13 dieną Araso mieste peiliu subadė savo buvusį mokytoją Dominique'ą Bernard'ą. Ketvirtadienį vėlai vakare per televizijos kanalą M6 transliuotame interviu motina, kurios pavardė nebuvo nurodyta, teigė, kad būtent tėvas padarė įtaką penkiems poros vaikams – trims berniukams ir dviem mergaitėms.
2023-11-03

Išpuolis Prancūzijos mokykloje: mirtinai subadytas mokytojas, dar du žmonės sužeisti

Prancūzijos šiaurės rytuose esančio Araso miesto mokykloje penktadienį peiliu mirtinai subadytas mokytojas, o dar du žmonės buvo sunkiai sužeisti, pranešė policija ir regiono pareigūnai. Kaltininką sulaikė policija, socialiniame tinkle „X“ parašė vidaus reikalų ministras Geraldas Darmaninas. Užpuolikas per išpuolį šaukė „Allahu Akbar“, praneša BBC. Vietos žiniasklaida pranešė, kad užpuolikas buvo buvęs mokyklos mokinys. Pirminiais duomenimis, jis apie 20-ies metų amžiaus.
2023-10-13

Aiškėja, kad Vilniuje mokytoją sumušęs mokinys – iš Sirijos pabėgėlių šeimos

383
Pasklidus žiniai dėl smurto protrūkio Vilniaus „Ryto“ progimnazijoje, kai mokinys trenkė technologijų mokytojui, su naujienų portalu tv3.lt susisiekė šios mokyklos mokinio mama. Ji tvirtina, kad smurtautojas yra iš Sirijos pabėgėlių šeimos. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt taip pat patvirtino ir kiti patikimi šaltiniai. Policija pripažino, kad šeima yra užsieniečių, tačiau negalėjo pakomentuoti detalių. „Šis įvykis, kuomet smurtaujama mokykloje yra ne pirmas.

Paaugliai sumušė mokytoją – Berlyno mokykloje kilo konfliktas dėl Palestinos vėliavos

77
Vokietijos policija ėmėsi tyrimo po to, kai vienoje Berlyno mokyklų kilo konfliktas tarp Palestinos vėliavą atsinešusių mokinių ir gimnazijos mokytojo. Paviešintame vaizdo įraše matyti, kaip mokytojas smogia paaugliui, o šis spiria jam atgal. Socialiniuose tinkluose plintančiame vaizdo įraše, kuris buvo nufilmuotas vieno iš Neukelno rajono Ernsto Abbe gimnazijos mokinių, matyti, kaip paauglys moksleivis išskleidžia Palestinos vėliavą ir rodo ją savo mokyklos draugams.
77 2023-10-12

Aiškėja mokytojui Šiauliuose smogusio 14-mečio situacija: bausti įmanoma tik už vieną poelgį

Vos 14 metų jaunuolis Šiauliuose trenkė Simono Daukanto inžinerijos gimnazijos mokytojui. Kol buvo tikslinamos šio įvykio aplinkybės, paauglys spėjo įvykdyti vagystę iš parduotuvės. Kelmės rajone jaunuolis nugvelbė 4,85 eurų vertės cigarečių pakelį. Tačiau, priešingai nei dėl smurto prieš mokytoją, už šį poelgį jis jau gali būti baudžiamas.

Mokytoja dirbanti Tarasovienė – apie profesiją ir skandalus: „Darosi aišku, kad nėra pagarbos“

Bene žinomiausia Lietuvoje pora – Violeta ir Vilius Tarasovai jau ilgą laiką ne tik patys stovi ant scenos, bet ir moko kitus dainuoti. Jau dešimtmetį vokalo mokytoja dirbanti Violeta Tarasovienė neslepia, kad ši profesija reikalauja daug pašaukimo, tačiau atkreipia dėmesį, kad ji visuomenėje nėra itin vertinama.
2023-10-02

Šiaulių mokytojai vienija jėgas: nuo 14-mečio nukentėjusiam mokytojui renka paramą

Praėjusią savaitę Šiaulių Simono Daukanto inžinerinėje gimnazijoje – smurto protrūkis. Įtūžęs 14-metis dėl paimto telefono per pamoką sumušė mokytoją – jis atsidūrė medikų rankose. Kaip skelbia miesto savivaldybė, nukentėjusiam mokytojui renkama parama.  Apie tai pranešama socialiniuose tinkluose. „Šiaulių miesto savivaldybė siekia, kad gyventojai mieste jaustųsi saugūs, įskaitant ir aplinką švietimo įstaigose.

Tėvai įsibaiminę: po 14-mečio smurto prieš mokytoją prabilo apie grasinimus

163
Šiauliuose mokytoją sumušęs 14-metis pedagogus, bendraklasius ir jų tėvus šiurpino dar nuo pradinių klasių. Maždaug prieš penkerius metus TV3 žinios rodė reportažą, kaip nuo trečioko teroro nukentėję vaikai į ligoninę buvo vežami sulaužytais pirštais, primušti, subadyti. Aiškėja, kad tai tas pats mokinys, kuris praėjusią savaitę klasės akivaizdoje užpuolė keliskart vyresnį mokytoją.

TV3 Žinios. Panevėžyje paauglė kaltina mokytoją smurtu; Skandalas Šiaulių gimnazijoje

O štai vienoje Panevėžio pagrindinėje mokykloje įsiplieskė drama tarp mokinės ir mokytojo – čia kaltinimo smurtu sulaukė ilgametis pedagogas, geografijos mokytojas. Į pareigūnus kreipėsi 13-metės mama. Esą per pamoką prieš jos dukrą smurtavo 70-metis pedagogas. Mergaitė pasakojo, kad mokytojas ją čiupo už kaklo ir ji net pargriuvo. Po incidento mokykloje septintokei prireikė medikų apžiūros. Įvykio aplinkYbes aiškinasi pareigūnai. Skandalas Šiaulių gimnazijoje.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų