Nežinodama, kad laukiasi, mama pagimdė tualete: vyras tuo metu jau laukė vazektomijos

Grace ir Jamesas Meachimai planavo turėti tik tris vaikus, bet vieną naktį, 4 valandą, netikėtai jiems gimė mergaitė Sienna, svėrusi 3,42 kg. Dabar jau keturių vaikų mama nė nenumanė, kad laukiasi – tai buvo didžiausia nuostaba jos gyvenime, kai būdama tualete ji pagimdė sveiką mergaitę – tuo metu jos vyras jau laukė vazektomijos procedūros.

Grace Meachim (32) ir Jamesas Meachimas (34) buvo tvirtai nusprendę turėti tris vaikus, kol prieš šešis mėnesius jiems netikėtai gimė Sienna Meachim. Moteris pabudo anksti ryte išgerti paracetamolio ir puodelio arbatos, nes nekaip jautėsi, kai staiga pajuto stiprų poreikį bėgti į tualetą.

Pardavimų konsultante dirbanti Grace nė nenumanė, kad jau 37 savaitę laukiasi ir tuoj gimdys – nėščiosios pilvuko jai visai nesimatė, ji reguliariai gėrė kontraceptines tabletes ir mėnesinės jai nebuvo dingusios. Bet atsisėdusi ant klozeto Grace aiškiai pajuto, kaip nubėga vandenys ir tada persigandusi ėmė klykti.

Jos vyras ir vyriausias sūnus Tyler (13) tuoj pat pas ją atbėgo, manydami, kad ją kažkas užpuolė, o Grace jiems pasakė kviesti greitąją, nes „kažkas darosi“. Atvykę medikai skubiai išvežė Grace ir 3,42 kg sveriančią naujagimę į ligoninę, kur buvo patikrinta jų sveikatos būklė – mama ir dukra buvo visiškai sveikos. Nors į nieką pasaulyje dabar nebekeistų netikėto Siennos atsiradimo, Grace ir Jamesas daugiau vaikų nebeplanuoja.

Vakarų Sasekse, Didžiojoje Britanijoje gyvenanti Grace sako: „Atbėgau į tualetą keliomis sekundėmis anksčiau, nei nutekėjo vandenys. Labai išsigandau, todėl pradėjau klykti. Tai buvo neįtikėtina. Tikrai neturėjau jokio nėščiosios pilvo, jokių skausmų, nieko. Taip pat ir tualete nejaučiau jokių sąrėmių. Po trijų gimdymų puikiai žinau, koks tai jausmas.

Tai buvo staigus pliūpsnis, spaudimas ir jaučiau svorį pilve. Tik tada supratau, kas darosi, ir man prasidėjo šokas. Atsimenu, kad tegalėjau galvoti: „o dieve, ar tai tikrai vyksta?“

REKLAMA

Tada atbėgo mano vyras ir vyriausias sūnus, Jamesas iškvietė greitąją, o aš šaukiau, kad kažkas ateina. Greitosios operatoriui jis pasakė manantis, kad tai – kūdikis, bet kad aš ne nėščia. Vos ištaręs tuos žodžius, jis turėjo perduoti telefoną Tyleriui, nes aš sušukau jam „greitai, gaudyk“. Per kelias sekundes Jamesas spėjo pakišti rankas po manimi į klozetą – viskas nutiko žaibiškai.“

Sienna gimė apie 4 valandą ryto, 2019 metų gruodžio 5 dieną. Greitosios pagalbos darbuotojai buvo kiek nusivylę, kad nespėjo pirmąkart gyvenime sudalyvauti gimdyme namuose.

Smagių komentarų apie situaciją turėjo ne tik medikai – visi Grace ir Jameso šeimų nariai ir draugai buvo priblokšti, kai išgirdo šią naujieną.

Įveikę šoką visi poros artimieji greitai susiorganizavo, kad vėliau tą pačią dieną namo grįžus Siennai tėvai turėtų viską, ko reikia dar vienam kūdikiui. Pora gavo krepšį su kūdikio reikmėmis, drabužėlių, sauskelnių ir kitų dalykų – Sienna sako, kad tai labai pravertė, nes davė laiko įsisamoninti, kad dabar jie – keturių vaikų tėvai.

Grace sako: „Atvykę greitosios pagalbos medikai buvo kiek nusiminę, nes tai būtų buvęs jiems pirmasis gimdymas namuose – bet aš tikrai negalėjau jų niekaip įspėti. Tada visi iš situacijos ėmė kikenti, o Tyleris paskambino mano mamai pranešti, kad ji turi dar vieną anūkę. Ji iš pradžių manė, kad juokaujame, o tada atvažiavo pas mus, 4 valandą ryto su pižama, ir rado mane ant grindų, supančią kūdikį.

Kai Jamesas paskambino savo mamai, ji tik pasakė: „Labai sveikinu“, ir padėjo ragelį, o tada po kelių sekundžių perskambinusi atsiprašė ir prisipažino tik tuomet suvirškinusi jo praneštą žinią. Visi buvo labai nustebę. Feisbuke parašiau – staigmena, žiūrėkit, ką mes turime! Mūsų draugai negalėjo patikėti.“


Rašyti komentarą...
O
O.
2020-06-27 01:24:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eilinė pasaka laip gali nežinoti kad nėščia.
Atsakyti
-1

A
2020-06-26 07:47:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš taip pat 2 vaikus gimdžiau be jokių skausmu ar sąrėmių.
Atsakyti
-1

n
nu
2020-06-24 23:01:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
tu matai kaip buna
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų