Netikėta žinia: Markle ir princas Haris galimai apgailestauja dėl savo elgesio

Meghan Markle ir princas Haris „apgailestauja“ dėl savo interviu Oprai Winfrey, kuris buvo transliuojamas princui Philipui tebegulint ligoninėje, tvirtina šaltinis.

Asmuo, artimas Sasekso kunigaikščiams, sako, kad dėl pokalbio buvo sutarta iš anksto, tačiau jo transliacijos laikas buvo paskirtas, neatsiklausus jų nuomonės.

Pokalbio metu princas Haris gyrė Edinburgo hercogą, su kuriuo jį siejo artimas ryšys, o dabar, atsigręždami į praeitį,  jis ir Meghan „norėtų, kad viskas būtų buvę kitaip“, teigia šaltinis.

Apgailestauja dėl savo interviu

Tai pranešęs žurnalas „Heat Magazine“ pridūrė, kad tas pats šaltinis atskleidė Hario ir Meghan viltį, jog jų santykiai su Karališkąja Šeima „vieną dieną“ pagerės.

 „Jie privalėjo išsakyti savo nuomonę ir nematė jokio kito būdo tai padaryti. Hario ir Meghan meilė ir pagarba princui Philipui ir Karalienei niekada nekėlė abejonių“, teigė „Heat Magazine”.

Haris dažnai kalbėjo apie savo artimą ryšį su seneliu, o jį patį vadino „neginčijamu autoritetu“. Šaltinis tęsė sakydamas, jog Hariui liūdna, kad Philipas nematė Archie ir nepamatys proanūkės, tačiau džiaugėsi, kad su juo palaikė virtualų ryšį „Zoom“ skambučiais.

Haris laidų vedėjui sakė: „Mes keletą kartų kalbėjomės per „Zoom“. Jie matė Archie bėgiojantį aplinkui”. Jis taip pat gyrė savo senelį už tai, kad jis palaikė Karalienę, rašo dailystar.co.uk.

Haris atvyko į princo Philipo laidotuves be Meghan, kuriai gydytojai patarė nekeliauti.

Buvusios „Kostiumuotieji“ serialo žvaigždės draugė sako, kad po princo Philipo mirties ji yra „pasirengusi atleisti“ Karališkajai šeimai ir „nori palikti jų nesutarimus nuošalyje“.


Rašyti komentarą...
a
ats
2021-04-15 11:17:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
tas jų interviu buvo apgalvotas ,parduotas ,uždirbo ,todėl nėra reikalo kaltinti kitus
Atsakyti
-13

t
tikrai
2021-04-15 11:04:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
zurnalistai isprovokuoja sakyti kas nebutina , tylejimas-auksas
Atsakyti
-9

N
Nuomonė
2021-04-15 11:19:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Faktas kad amerikietei buvo sunku prisiderinti prie karališkųjų konservatyvių taisyklių ir liko gili nuoskauda, išsiliejusi per interviu. Meghan gyvena savo gimtojoje šalyje, kas yra geras sprendimas. Laikas parodys kaip seksis Hariui priimti amerikietišką gyvenimo būdą. Ateities keliai nežinomi niekam...
Atsakyti
-22

SKAITYTI KOMENTARUS (35)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų