Markle nedalyvaus princo Philipo laidotuvėse: atskleidė tikrąją to priežastį

Megan Markle nelydės savo vyro princo Hario, kuris šiuo metu izoliuojasi Frogmoro Kotedže, į jo senelio princo Filipo laidotuves.

Sasekso hercogienė Megan lieka Montesite, Kalifornijoje, nes besilaukiančiai buvusiai serialo „Suits“ žvaigždei medikai patarė „nekeliauti“.

Nenorėjo pritraukti per daug dėmesio

Megan artimas šaltinis „MailOnline“ atskleidė, kad su princu Filipu ji turėjo ypatingą ryšį ir labai jį mylėjo. Ji taip pat nenorėjo pritraukti per daug dėmesio princo Filipo laidotuvėse, todėl nusprendė Harį palaikyti per nuotolį – jis šiuo metu ruošiasi pirmą kartą po skandalingojo interviu Oprai Vinfri akis į akį susitikti su savo šeima.

„Megan sakė, kad dabar jai svarbiausia yra palaikyti Harį. Ji sakė, kad galutinį sprendimą dėl jos dalyvavimo laidotuvėse ji paliko jam“, – teigė Megan artimas šaltinis.

Tas pats šaltinis taip pat sakė, kad Megan yra įsitikinusi, jog karališkoji šeima turėtų susiburti po Filipo mirties, o kitų šaltinių teigimu, susitaikymas su Hariu priklausys nuo princo Čarlzo ir princo Viljamo. Anot šio šaltinio, Megan link karališkajai šeimai susivienyti, nes to būtų norėjęs princas Filipas, o ji pati yra pasiryžusi jiems atleisti ir nebesidairyti atgal:

„Megan sakė, kad tokiu šeimai sunkiu laiku jie visi turėtų būti vieningi, skirtumus atidėti į šalį ir būti kaip vienas. Jos manymu, to būtų norėjęs ir princas Filipas, o ji pati sako esanti pasiruošusi jiems atleisti ir nebesidairyti atgal.“

Princo mirtis buvo rami

Princas Filipas mirė Vindzoro pilyje 2021 metų balandžio 9 dieną, jam buvo 99 metai, o kartu su juo tuo metu buvo Jos Didenybė karalienė Elžbieta, rašoma dailystar.co.uk.

Bekingemo rūmų išleistame pranešime teigiama, kad jo mirtis buvo „rami“, ir jo labai trūks tiek jo šeimos nariams, tiek visiems kitiems žmonėms. Princas Haris pirmadienį pasidalino prisiminimais apie savo senelį, sakydamas, kad jis buvo „kepimo ant grotelių meistras“, o jo smagūs juokeliai yra tapę legendomis.

Haris sakė: „Jis buvo mano senelis: kepimo ant grotelių meistras, smagių juokelių legenda ir šmaikštus iki pat paskutinės savo gyvenimo dienos. Jos Didenybei jis buvo tikra uola, neprilygstamai jai atsidavęs, kartu su ja 73 metus pragyveno santuokoje – šį sąrašą galėčiau tęsti ir toliau, bet žinau, kad dabar jis mums visiems pasakytų, su alaus bokalu rankoje: „Baikit, jau užtenka!“.


Rašyti komentarą...
K
Kalė
2021-04-14 14:16:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bjauri intrigantė, sarmata akis parodyt taip palojus.
Atsakyti
-24

N
Na na
2021-04-14 14:36:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Didžioji postrigautoja. Daug svarbiau kaup Haris elgsis...
Atsakyti
-12

M
Mira
2021-04-14 16:13:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau ji pasielgė protingai, as jos vietoje taip pat pasielgsiu. Gedėčiau artimo žmogaus iš toli negu visas būtų demesys nukreipta į mane:))
Atsakyti
-10

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų