Besilaukiančios moters pilvas pribloškė internautus: negalėjo atitraukti akių

Amerikietė visą savo nėštumą fiksavo socialiniame tinkle „TikTok“ pasakojime, pavadintame „Trynių tramdymas“. Moteris yra tik 152 cm ūgio ir, nors jos pilvukas labai didelis, tvirtina, kad strijų dar nėra. Ji pastojo per du kartus – pirmą kartą dvyniais, o po dešimties dienų pribloškė gydytojus natūraliai pastodama dar kartą.

Nors iškyla papildomų pavojų išnešioti trynukus pilną nėštumo terminą, „Trynių tramdytoja“  pilna pasitikėjimo ir tvirtina, kad jai puikiai pavyks.

Besilaukianti mama rašo: „Kasdien vis pilnėju ir pilnėju, o kai pamanau, kad daugiau nebeįmanoma, pasirodo, kad taip nėra! Moterys yra kovotojos. Nesuprantu, kaip man tai pavyksta“.

Įprasto nėštumo metu vaisius užima gimdoje tiek vietos, kiek jam reikia, tačiau tryniams tenka kovoti dėl erdvės. Kūdikis C įsitaisęs po šonkauliais, B įsitvirtino ties moters bamba, o A nustumtas tolyn link nugaros.

„Jis ten taip užspaustas, kad spardyti gali tik mano šlapimo pūslę. Aš tik 152 cm ūgio, todėl jie ten viduje tokie suspausti... nelabai patogu, tačiau strijų dar nesimato. Labai džiaugiuosi, kad sulaukėm 28 savaičių, nekantrauju sužinot, kiek jie dar augs. Visi mano organai taip suspausti...“, − guodėsi būsimoji mama.

Besilaukiančios moters pilvas pribloškė internautus

Per apžiūrą 28-tą nėštumo savaitę matėsi kaip kūdikis B spiria  kūdikiui A į galvą, o mamai tai pasirodė „gana juokinga“. Neramina, kad jos gimdos kaklelis jau kelis centimetrus atsidaręs, tad gimdyti gali tekti anksčiau.

Gydytojai moteriai patarė važiuoti namo ir stebėti, ar atsiranda sąrėmiai, nors spėjama, kad trynukai turėtų gimti maždaug po trijų savaičių.

„Trynių tramdytoja“ savaitės pradžioje rašė: „Po trijų savaičių pirmą kartą tapsiu trijų kūdikių mama. Bijau. Neramu. Jaučiuosi palaiminta, dėkinga ir laiminga, bet išsigandusi. Tikrai išsigandusi“.

REKLAMA

Moteris rodo savo automobilio nuotrauką, o jame – trys vaikiškos kėdutės. „Mašinoje trys kėdutės, namuose – trys lovelės. Aš − mažuma“, − pridūrė moteris.

Nedidelis „Trynių tramdytojos“ ūgis yra dar viena potenciali rizika. „Dar trys savaitės. Tai nėra pats lengviausias man tekęs dalykas“, − rašė ji.

Moteris papasakojo, kaip jai pavyko pastoti antrą kartą: „Pastojus, moters kūne hormonai pasikeičia ir daugiau ovuliacijų paprastai nebūna, tačiau tik ne mano atveju. Maždaug 10% moterų ovuliuoja du kartus per mėnesį, o 0.3% gali pastoti dar kartą. Taigi, techniškai yra dvi pastojimo datos ir, laimei, laiko tarpas nedidelis, taigi jie gims tą pačią dieną ir bus laikomi tryniais. Kai pastojimus skiria didesnis laiko tarpas, tada kūdikiai turėtų gimti skirtingu laiku“.

Moteris sakė, kad gydytojai neatmeta galimybės, jog trečiajam kūdikiui trūksta maisto, todėl ultragarso tyrimas atliekamas kartą per dvi savaites, tačiau moteris teigia esanti tikra, kad „jis normaliu greičiu pereina visus vystymosi etapus, tik yra 10–11 dienų jaunesnis už dvynius“.


Rašyti komentarą...
D
Dalia
2021-04-13 16:49:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Belieka filmuoti kaip atliekami tustinimasis
Atsakyti
-2

D
Dalia
2021-04-13 16:49:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Belieka filmuoti kaip atliekami tustinimasis
Atsakyti
-2

T
Taip
2021-04-14 14:35:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Taip
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų