• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vyras, kuris dingo beveik prieš 30 metų, būdamas 17 metų, buvo rastas gyvas savo kaimyno namuose, avių aptvare po šieno krūvomis esančioje duobėje žemėje.

Vyras, kuris dingo beveik prieš 30 metų, būdamas 17 metų, buvo rastas gyvas savo kaimyno namuose, avių aptvare po šieno krūvomis esančioje duobėje žemėje.

REKLAMA

Šis vyras įvardijamas kaip Omaras Bin Omranas (Imranas), manoma, kad jis yra vienas iš devynių vaikų, kurie prieš 27 metus dingo Alžyro Djelfos mieste, rašo dailymail.co.uk.

Jo šeima manė, kad jis žuvo per pilietinį karą tarp Šiaurės Afrikos valstybės vyriausybės ir įvairių islamistų sukilėlių grupuočių, kurios siautėjo dešimtmetį, dešimtajame dešimtmetyje ir pirmojo šio amžiaus dešimtmečio pradžioje.

Tiesa buvo visai kitokia: dingęs vyras buvo rastas kaimyno name, esančiame už mažiau nei 200 metrų nuo jo paties šeimos namo. Dabar jau 45 metų Omaras buvo išgelbėtas gegužės 12 d., jo pagrobimu kaltinamas 61 metų vyras dabar yra policijos areštinėje.

Vyras laikytas dingusiu 27 metus

Socialiniuose tinkluose buvo dalijamasi filmuota medžiaga, kuri buvo rodoma per Alžyro televiziją, kaip jis buvo rastas įtariamo pagrobėjo namuose. Kaip teigė valdžios institucijos, jis buvo laikomas duobėje žemėje, kuri buvo po avių aptvaru.

REKLAMA
REKLAMA

Neryškiame vaizdo įraše matyti, kaip į šienu apsuptą duobę šviečia žibintuvėlių šviesos, o Omaras nedrąsiai pakelia akis į viršų ir, regis, ištiktas šoko žiūri į jį supančią paieškos grupę, o į jo plaukus prisivėlę šiaudų.

REKLAMA

Vėliau buvo išplatinti ir kiti vaizdai, kuriuose užfiksuotas barzdotas vyras, išlipantis iš duobės, kitame kadre įdėta jo jaunystės nuotrauka, kurioje jis pozuoja su mažais vaikais ir šunimis prieš dingimą.

Alžyro laikraščio „El Khabar“ pranešimuose teigiama, kad netoli tos vietos, kur jis buvo laikomas, vis sukiodavosi jo šuo, nes atpažindavo jo kvapą. Teigiama, kad jį pagrobęs vyras šunį nunuodijo, kad šeimai nekiltų įtarimų.

Omaro paieška buvo pradėta 1998 m., kai jis dingo pakeliui į profesinę mokyklą. Dabar jam 45 metai, jis buvo rastas tarp šieno kupetų. Iki dingusio vyro atvedė netikėtos aplinkybės – pagrobėjo brolis socialiniuose tinkluose pradėjo reikšti pretenzijas, kaip pranešama, kilus ginčui dėl paveldėjimo.

Pasak laikraščio, tai paskatino šeimą šturmuoti namą ir ieškoti Omaro. Jį suradus įtariamas pagrobėjas bandė pabėgti, bet buvo sulaikytas ir suimtas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Deja, Omaro motina mirė 2013 m., taip ir nesužinojusi tiesos, kas nutiko jos sūnui. Pranešama, kad Omaras apie motinos mirtį sužinojo būdamas nelaisvėje.

Vienas iš giminaičių „Facebook“ paskyroje rašė: „Ačiū dievui, kad mano pusbrolis buvo surastas. Bin Imranas Omaras po 26 metų dingimo yra geros sveikatos. Laukiame bylos detalių ir tyrimo.“

Djelfos, kalnų miesto, kuriame gyvena apie 500 tūkst. žmonių ir kuris yra maždaug už 225 kilometrų į pietus nuo sostinės Alžyro, prokurorai teigia, kad Omaras gaus psichologinę pagalbą ir pažadėjo, kad jis sulauks teisingumo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų