dingo

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „dingo“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „dingo“.

Prabilo paslaptingai Kaune dingusios Indrės sesuo: kreipiasi į visus

Kauno Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai ieško jau mėnesį laiko dingusios Indrės Girdžiūtės (gim. 1990 m.). Dingusios merginos sesuo Dovilė prašo visuomenės pagalbos bei primena, kad Indrė gegužės 3 dienos rytą išėjo iš namų Kaune, Geležinio Vilko gatvėje ir iki šiol negrįžo.
2024-06-11

Kraupi paieškų atomazga Alytuje: dingusios 14-metės kūnas rastas Nemune

Alytuje pirmadienį dingusi nepilnametė galimai nukrito nuo Baltosios rožės tilto, patvirtino policija. Po pietų pranešta apie Punios apylinkėse rastą, įtariama, šios merginos kūną. Kaip Eltai sakė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė, pirmadienį, pieš 12 val., moteris pranešė, kad iš namų į mokyklą išėjo, bet į mokyklą taip ir nenuėjo jos 14-metė dukra. Pranešta, kad mergina dingo.

Radviliškyje mįslingai dingo 11-metis ir jo paauglė sesuo: policija sukelta ant kojų

Šiaulių policija ieško iš namų Radviliškyje išėjusios ir negrįžusios šešiolikametės ir vienuolikmečio. Kaip skelbia policija, Stiklo gatvėje antradienio vakarą, apie 20 val., iš namų išėjo 2008 metais gimusi nepilnametė. Skelbiama, jog ji yra 164 centimetrų ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, apvalaus veido, dažytų, raudonos spalvos plaukų.

Policija sukelta ant kojų: Prienų rajone dingo paauglė

Policija penktadienį pranešė, kad Prienų rajone anksčiau dingusi nepilnametė buvo rasta ir saugiai nuvežta namo. Anksčiau buvo pranešta, kad trečiadienį, apie 8 val., iš Ašmintos vaikų globos namų Prienų rajone išėjo ir į juos negrįžo nepilnametė.
Kriminalai 2024-05-23

Rasta nuo praėjusios savaitės Kaune ieškota nepilnametė

Policija pranešė, kad nuo praėjusios savaitės Kaune dingusi nepilnametė yra rasta. Anot policijos, pirmadienį Kaune nepilnametė rasta gyva ir sveika. Kaip anksčiau skelbė Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, nepilnametės ieškota nuo praėjusios savaitės, kai ji gegužės 18 dieną, apie 12 val. išėjo iš namų, esančių Kaune, Neries krantinėje, ir negrįžo.

Neįtikėtina: prieš 27 metus dingęs vyras rastas gyvas ir sveikas

Vyras, kuris dingo beveik prieš 30 metų, būdamas 17 metų, buvo rastas gyvas savo kaimyno namuose, avių aptvare po šieno krūvomis esančioje duobėje žemėje. Šis vyras įvardijamas kaip Omaras Bin Omranas (Imranas), manoma, kad jis yra vienas iš devynių vaikų, kurie prieš 27 metus dingo Alžyro Djelfos mieste, rašo dailymail.co.uk.
57
2024-05-17

Policija skubiai kreipiasi į gyventojus: be žinios dingo jaunas vyras

Šiaulių apskrities policijos Raseinių rajono komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusio 28 metų Aivaro Milkaus, kuris gegužės 9 d. išėjo iš namų Raseinių r., Ariogaloje, Derliaus g., ir iki šiol negrįžo. Jis yra apie 180 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, trumpais tamsiais plaukais, nešioja akinius. Vyras vilkėjo juodos spalvos su  priekyje esančiais raštais striuke, mūvėjo kamufliažines kelnes, avėjo gelsvos spalvos batais.

Neeilinis įvykis vilniečių namuose: beveik po metų sugrįžo dingęs vėžlys

Vilnietės Ievos šeimoje didžiulė šventė – namo sugrįžo beveik metus buvęs pradingęs vėžlys Rondo. Moteris tikina, kad nors rankas jie jau ir buvo nuleidę, tačiau giliai širdyje tikėjo, kad ši diena išauš. Naujienų portalui tv3.lt vilnietė pasakoja, kad beveik prieš metus, liepos 4 dieną iš namų pabėgo vėžlys. Augintinį jie laikydavo terasoje ir uždarydavo praėjimą, kad vėžlys neišeitų.
2024-05-02

Kaune dingo moteris: skubiai prašo pagalbos

Socialiniuose tinkluose skubiai plinta pagalbos prašymas – Kaune balandžio 22 dieną išėjusi į prekybos centrą „Saulėtekis“ dingo 75-erių Zita Ramanauskienė. Pagalbos prašymu socialiniuose tinkluose moters dukra Edita Vendziulienė. Kaune dingo moteris „Dingo mano mama, Zita Ramanauskienė, 49.02.26, pilno proto. Išėjo į „Saulėtekio“ P. C. Kaune. Gal matėte, praneškite 112 arba man 861532400. Išėjo 04.22 apie 12 val. ir negrįžo. Padėkite surasti, prašau!!!“ – dalinosi dukra.
2024-04-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų