Neišsimiegate? Puikiam miegui prireiks 1 naminės priemonės

 Prastai išsimiegojus naktį vargina mieguistumas dieną, bloga nuotaika, nuovargis, nervingumas, nesugebėjimas susikaupti, pablogėjusi atmintis.

19

Pirmiausia kovą su nemiga reikėtų pradėti gyvenimo būdo pokyčiais bei natūraliais preparatais ir tik kraštutiniu atveju pereiti prie stipresnių vaistų

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neįtikėtinas citrinos ir druskos poveikis

Himalajų druskos mišinys

Jei paprastoji stalo druska vartojama dideliais kiekiais, gali būti tikrai kenksminga žmogaus organizmui. Tačiau natūrali druska iš tikrųjų gali palaikyti gerą jūsų sveikatą įvairiais būdais. Ši natūrali alternatyva reguliariai druskai padės sumažinti streso hormonų kortizolį ir adrenaliną, pagerins nakties miegą ir visą dieną padidins jūsų energiją.

Pasidarykite druskos mišinį, paimkite stiklinį indelį ir užpilkite apie trečdalį rožinės Himalajų druskos. Į stiklainį įpilkite filtruoto vandens, švelniai sumaišykite vandenį ir druską, tada palikite jį per naktį, kad druska ištirptų. Įpilkite Kiekvieną rytą į stiklinę vandens įsidėkite 1 arbatinį šaukštelį druskos mišinio ir gerkite prieš valgį.

Atpalaiduojanti vonia

Atpalaiduojanti vonia su Epsom druska padės jums padidinti magnio kiekį savo kūne ir tuo pačiu sumažinti streso hormonus. Tiesiog užpildykite savo vonią šiltu vandeniu ir įpilkite 1-3 puodelius Epsom druskos. Vietoje Epsom druskos, taip pat galite įdėti 1/2 puodelio sodos ir kelis lašus eterinių aliejų. Pagulėkite vonioje maždaug 12 minučių, paskui nusiprauskite švariu vandeniu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų