Neišpilkite sugižusio pieno: nustebsite, kur jį galima panaudoti

Vasara pagaliau atėjo, todėl dabar yra tinkamiausias laikas rūpintis savo sodu. Norint pagyvinti savo sodą ir paskatinti augalų augimą, jums tereikės kelių natūralių produktų, kurie greičiausiai jau yra jūsų namų spintelėse.

Ekologiški, natūralūs produktai ir metodai jūsų sodui yra daug geresni nei cheminiai preparatai. Be to, kad jie yra naudingi augalams ir aplinkai, jie taip pat yra daug pigesni ir lengviau pasiekiami.

Express.co.uk pasidalijo patarimais, kaip prižiūrėti savo sodą naudojant natūralius buities produktus.

Cinamono nauda sode

Vienas patogus būdas skatinti augalų augimą yra cinamono naudojimas. Cinamono milteliais apibarstę daigus ne tik padėsite augalams augti, bet ir užkirsite kelią ligoms.

Daugelis daigų, pradėdami augti, susiduria su grybelinėmis problemomis, tačiau cinamonas gali sunaikinti šį grybą. Cinamonas taip pat gali užkirsti kelią kitoms grybelinėms problemoms, atsirandančioms ant senesnių augalų, pavyzdžiui, pelėsių.

Be to, cinamonas gali būti naudojamas kaip natūrali kenkėjų prevencija, nes jis neleidžia kenkėjams graužti jūsų augalų.

Naudokite avižas augalams

Dar vienas natūralus produktas, skatinantis augalų augimą, suteikiantis naują gyvybę jūsų augalams, yra avižos. Avižose gausu maistinių medžiagų ir pagrindinių mineralų, tokių kaip fosforas ir geležis, kurių augalams reikia, kad galėtų augti ir klestėti.

Ekspertai rekomendavo kartą per mėnesį į savo augalų vazonus įdėti ar šalia jų paberti du šaukštus džiovintų avižų arba jų dribsnių. Geriausia avižas paskirstyti aplink augalą.

Vietoj trąšų – pienas

Parduotuvėse yra daugybė cheminių trąšų, tačiau jos gali pakenkti aplinkai. Verčiau naudokite natūralias trąšas, tokias kaip pienas.

Jei šaldytuve turite pasenusio pieno, neskubėkite jo išmesti, nes galite jį naudoti savo sodui. Ekspertai rekomendavo pieną sumaišyti su dirvožemiu ir paberti ties augalo šaknimis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų