Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

REKLAMA

Sužinokite, kas laukia jūsų.

Avinas. Būsite energingi, žvalūs, neblogos sportinės formos. Visgi kur ir kam pritaikyti savo energiją – nelabai aišku, mat darbe darbų nedaug, namie – įprasta tvarka, kitose srityse irgi labiau tikėtinas sąstingis, o ne veikla. Šiek tiek daugiau kasdienių darbų bus antroje savaitės pusėje. 

Jautis. Nusiteikimo kibti į bet kokią veiklą bus nedaug. Priešingai, dažniau norėsis pabūti ramiai, pagalvoti kaip ir kas galėtų būti geriau nei dabar, taip pat ir darbe, profesijos srityje. Visgi antroje savaitės pusėje čia galimas tam tikras pagyvėjimas. Linksmų akimirkų atneš savaitgalis. 

Dvyniai. Kur nors skubėti ar dėl ko nors kovoti nesinorės, tačiau dabar geras laikas peržvelgti į savo veiklą, darbus, truputį ilgiau pabūti su savimi ir pagalvoti ką galima daryti geriau, o kalbėti – tiksliau. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti kiek įtempti – vengimo ir vilkinimo taktika labai padės. 

REKLAMA

Vėžys. Dienos slinks ramiai, neskubėdamos. Darbe darbų apimtis vargu ar bus didelė, viskas vyks sklandžiai, todėl pavargti tikrai nereikės. Pirmoje savaitės pusėje gali būti paaštrėjęs teisingumo jausmas, galimi ir veiksmai dėl jo. Tiktų aktyviai rūpintis sveikata, sveikatingumu. 

Liūtas. Pirmoji savaitės pusė praeis kuičiantis po kasdienius darbus ir reikalus, kurių imtis reikės neskubant, tačiau pareigingai. Antroje savaitės pusėje jau nebe darbai rūpės, o ryšiai, kontaktai – ateis geras metas ieškoti reikalingų veiklai žmonių, sąjungininkų. Patiks sportinio stiliaus pramogos. 

Mergelė. Aiškumo šią savaitę bus nedaug – kasdieniai darbai vyks vangiai, be didesnio entuziazmo, bus šiek tiek pramogų, kurios džiugins, bet tik šiek tiek. Turbūt geriausiai seksis veikla namie – greiti, ryžtingi veiksmai pasitarnaus tam, kad čia viskas būtų taip, kaip turi būti. 

REKLAMA
REKLAMA

Svarstyklės. Bus šiek tiek veiklos namie, bet darbai, sprendimai čionai bus svarbūs maždaug iki savaitės vidurio. Po to bus įdomiau pasiieškoti kokių nors smagių, malonių dalykų, pramogų. Tapsite kūrybiškesni. Patiks judėti, pirmiausia vairuoti greitai, sportiniu stiliumi. 

Skorpionas. Bus daug ko, bet po truputį. Namie bus veiklos, kuri iš pradžių vyks ramiai, o antroje savaitės pusėje – gyviau. Bus smagių susitikimų – turbūt šiek tiek mažiau nei bus tartasi. Bene geriausiai seksis piniginiai reikalai – greiti, ryžtingi, energingi veiksmai šioje srityje netruks atnešti naudos. 

Šaulys. Būsite energingi, veiklūs, tikslo link žengsite tiesiai ir ryžtingai. Dėl puikios fizinės būklės ir energijos tai puikus metas sportuojantiems – atrodys, kad laimėjimai patys ieško jūsų. Piniginiai reikalai santykinai sėkmingai klostysis iki savaitės vidurio, po to bus svarbiau smagiai pasišnekėti. 

Ožiaragis. Energijos, kaip ir geros nuotaikos, kūrybiškumo tikrai nestigs mažiausiai iki savaitės vidurio. Vėliau pasidarys svarbu ne tai, kokie puikūs esate, o kokios naudos galima turėti. Žvilgsnis ir pastangos bus nukreiptos būtent šia kryptimi. Sėkmingai. 

REKLAMA
REKLAMA

Vandenis. Būsite ganėtinai dalykiški, tačiau iki savaitės vidurio reikalai klostysis gana vangiai, gali išryškėti kokios nors klaidos, trūkumai, kuriuos patogu taisyti, šalinti. Antroje savaitės pusėje energijos bus gerokai daugiau, tapsite veiklesni ir kūrybiškesni. 

Žuvys. Gali būti, jog bus nemažai veiklos darbe, profesijos srityje. Vyraus įprasti darbai, kurių imsitės energingai, tad viskas vyks greitai ir taip kaip reikia. Visa kita – kaip Dievas duos: didelio noro užsiimti kuo nors dar greičiausiai nebus. Ką gi, daugiau ir ilgiau ilsėsitės. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų