Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Laukia darbinga diena, nes teks baigti tuos darbus, kuriuos ilgai atidėliojote. Svarbu ir dabar jų neatidėti, nes šiandieną palankus metas spręstis reikalams, nepristigsite jėgų.

Laukia darbinga diena, nes teks baigti tuos darbus, kuriuos ilgai atidėliojote. Svarbu ir dabar jų neatidėti, nes šiandieną palankus metas spręstis reikalams, nepristigsite jėgų.

REKLAMA

Avinas

Tai bus gera diena, jeigu optimistiškai nusiteiksite ir nedejuosite dėl smulkmenų. Jūsų šiltas, empatiškas elgesys kitus veiks lyg balzamas, ir jie tai įvertins. Visgi kažkas gali tapti labai priklausomas nuo jūsų patarimų.

Tauras

Nesnauskite, jeigu jums aktualu išsiaiškinti klausimą dėl negauto atlygio, vėluojančio dokumento arba jei domina kreditų teikimo sąlygos, nekilnojamojo turto ar technikos nuoma. Pravartu pasitikrinti sąskaitas, ataskaitas.

Dvyniai

Visą pusdienį malsite liežuviu ir tai jums puikiai seksis. Galite turėti reikalų su asmeniu, kuris anksčiau jums buvo labai svarbus. Jeigu rengiate straipsnį, interviu, reklamą, būsite patenkinti pasiektu rezultatu. Vakarą skirkite šeimai.

REKLAMA

Vėžys

Ši diena turbūt nenuvils. Neblogai seksis tvarkyti asmeninius, šeiminius reikalus, gerinti santykius su artimaisiais, taikytis, glaistyti seniau padarytas klaidas.

Liūtas

Puiki diena trokštantiems susigrąžinti buvusį mylimąjį, pakartoti sėkmę scenoje ar pan. Galbūt nueisite į klubą ir smagiai praleisite laisvalaikį. Galite užmegzti pažintį, įsigyti naują gerbėją.

Mergelė

Diena bus darbinga, jeigu tik nesergate ir galite darbuotis. Galbūt sutiksite buvusį kolegą. Jeigu pasimetė jūsų augintinis, jūsų džiaugsmui jis turėtų atsirasti.

Svarstyklės

Gali atgyti buvusi draugystė arba partnerystė. Jeigu grėsė skyrybos, bus proga susitaikyti. Užsitęsęs teisinis procesas turbūt toliau strigs, tačiau atsiras vilčių jį užbaigti draugiškiau ir taikiau.

Skorpionas

Iki pietų pravartu tvarkyti finansinius, verslo, investicijų, buhalterinius reikalus, sklaidyti virš jų tvyrančią miglą, aiškintis nesusipratimus. Vėliau užplūs filosofinės nuotaikos. Norėsis atitrūkti nuo rutinos ir tai galite daryti įvairiais būdais.

REKLAMA
REKLAMA

Šaulys

Jeigu veiksite be išankstinio nusistatymo, pasitelkę optimizmą ir objektyvumą, ši diena nudžiugins ne tik jus, o ir tuos, su kuriais turėsite reikalų. Remkitės patirtimi, bet atmeskite prietarus ir stereotipus.

Ožiaragis

Diena bus dalykiška, versli. Sumaniai gvildensite su praeities situacijomis ir jų pasekmėmis susijusius klausimus. Kai ką pavyks ištaisyti, pakoreguoti.

Vandenis

Šiandien jums seksis bendrauti, su kiekvienu rasite bendrą kalbą. Tai didins jūsų populiarumą. Su kitų pagalba lengviau seksis spręsti paaštrėjusią seną problemą.

Žuvys

Jums patiks plaukti pasroviui, niekuo nesirūpinant, nerodant iniciatyvos. Jeigu galite sau tą leisti, diena bus atpalaiduojama, netgi savotiškai meditatyvi, apvalanti sielą, tik nesiklausykite apkalbų, nesivelkite į intrigas.

Šaltinis: vytautus.com

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų