Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis. Sužinokite, kas laukia jūsų Zodiako ženklo.

 

Avinas. Darbas kaip toks šiek tiek dėmesio ir pastangų gali paprašyti savaitės pradžioje, vėliau viskas aprims. Iš tiesų dabar labai norėsis išsijudinti, išsivaduoti iš žiemos stingulio, todėl judama bus kaip galima daugiau. Palankus laikas aptarti reikalus su artimais draugiais. 

Jautis. Darbe gali būti nemažai nedidelių darbų, greitai tvarkomų reikalų ir daug kalbų – daugiausia dalykinių. Taip pat dabar gali rūpėti piniginiai, turtiniai reikalai – čia būsite linkę veikti greitai ir ryžtingai. Atitinkamai, ir naudos ilgai laukti nereikės. Smagių, malonių akimirkų suteiks artimi draugai. 

Dvyniai. Energijos daugės, todėl darysitės vis veiklesni ir vis judresni. Tai puikus laikas ne tik sportuoti, bet ir kokiai veiklai, kurios imsitės ar kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Beje, darbe, profesijos srityje veiklos irgi nestigs. Geras metas planuoti būsimas keliones. 

Vėžys. Atrodo, būsite palikti patys sau – darbe veiklos ne per daugiausia, namie irgi viskas savo vietose, kitose srityse veiklos irgi daugmaž tiek, kiek įprasta. Todėl galima sakyti, kad ši savaitė yra puikus metas daugiau ilsėtis ir kapti jėgas ateičiai – netrukus pravers. 

Liūtas. Kol kas smarkiai įsibėgėti poreikio nebus, o ramiai pabūti, maloniomis smulkmenomis pasimėgauti norėsis dažniau. Galutinai neaptingti padės artimi daraugai, kurie bus labai veiklūs. Taip pat dabar gali būti ir dalykinių susitikimų, pokalbių, erybų ir panašių dalykų. 

Mergelė. Atrodo, bus daug visko. Darbe daugės darbų, visokių užduočių, bet nestigs ir energijos, todėl nuveikti pavyks išties nemažai. Taip pat dabar yra puikus metas palaikyti, puoselėti ryšius su svarbiais jums žmonėmis (žmogumi). Be to, ir sveikata, sveikatingumu rūpintis būtų patogu, tubūt bus ir gerų progų. 

REKLAMA

Svarstyklės. Tikėtina, kad bus nemažai nedidelių, gana svarbių, bet kai kad gana smagių darbų, kuriuos reikės pareigingai atlikti. Taip pat dabar gali būti ir nedidelių pramogų, progų smagiai pašmaikštauti. Atrodo, ir kelionių, bent jau būsimų, tema taip pat bus gana svarbi. 

Skorpionas. Šią savaitę gali būti nedidelių, tačiau gana svarbių su namais, šeimos reikalais susijusių reikalų – teks jų imtis. Taip pat bus ir puikių progų smagiai pasilinksminti. Sėkmė bei įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu. 

Šaulys. Dabar gali pasidaryti svarbūs santykiai su kai kuriais asmenimis – daugiausia dėl anos pusės energijos pertekliaus – teks prie to kažkaip prisitaikyti. Taip pat dabar yra patogus laikas tvarkyti namus, siekti, kad čia būtų dar jaukiau ir dar patogiau. Ir dar pasikalbėti su draugais laiko liks. 

Ožiaragis. Šią savaitę daug malonumo suteiks bendravimas su draugais ir artimais žmonėmis. Taip pat dabar gali būti nelabai didelių, tačiau apčiuopiamą naudą žadančių piniginių reikalų. Sėkmė lydės ir tuos, kurie susiję su žemės ūkiu, ką nors sėja ar sodina, taip pat tuos, kurių veikla susijusi su naminiais gyvūnais. 

Vandenis. Būsite labai dalykiški, linkę bendrauti ir greitai tvarkyti nedidelius, tačiau gana svarbius reikalus, kurių dabar kaip tik gali būti nemažai. Labai tikėtina, kad ir piniginiai reikalai dabar atrodys labai neblogai. Vis labiau patiks sportinio tipo pramogos, augs noras judėti. 

Žuvys. Būsite energingi, puikios nuotaikos, veiklūs ir kartu linkę daryti, kurti mielus, gražius dalykus. Žinoma, tuos, kurių veiklos kryptis panaši, lydės ypatinga sėkmė. Taip pat dabar įsibėgėja patogus laikas svarbiems, jėgų ir nusiteikimo reikalaujantiems darbams, namie. Finansinės naudos gali atnešti pati savaitės pabaiga. 


Rašyti komentarą...
V
Viena
2021-03-07 21:11:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
spausdinimo klaida. Vajei, kaip baisu! Jūs, Eleonora, geriau visų komentatorių klaidas ištaisytumėt. Tai bent darbelio būtų.
Atsakyti
-1

E
Eleonora
2021-03-07 20:25:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl kai parašo, niekas netikrina rašymo klaidų? Jei negerbi savęs, tai bent skaitytoją gerbk.
Atsakyti
-1

J
Juozas
2021-03-09 06:35:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam komentarus šalinat?! Tiesa akis bado?!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų